IrfanView 4.53 portable

8 komentarzy

 1. HnauHnakrapunt pisze:

  Jeden z ulubionych programów – prosty w obsłudze i sprawny, niezależnie od wersji instalki i języka.

 2. zbymal pisze:

  Wersja 4.51 programu wyszła ponad miesiąc temu, ale platforma PortableApps.com wydała ją dopiero dzisiaj. Często jest tak, że mają poślizg, ale trzeba im wybaczyć, bo to pewniaki w wersjach portable.

 3. margaret pisze:

  Link do wersji paf portable. Oczywiście trzeba wrzucić PL-ke.

  https://www.upload.ee/files/6472226/IrfanView_Portable_4.44_32-64-bit_En-De.exe.html

 4. Jurek pisze:

  Mam wersję 4.38 i ocr działa, a w tej nie chce. Wszystkie wymagane wtyczki,w tzm ocr zainstalowałem i wróciłem do starej wersji

 5. Genituram pisze:

  Niesamowite, że ten program jeszcze istnieje. Kiedyś regularnie z niego korzystałem. Właściwie, przez jakiś czas, był dla mnie podstawowym narzędziem, używanym każdego dnia. Dawno już o nim zapomniałem, a tu proszę. Ma się całkiem nieźle. Zainstaluję go sobie i przetestuję. Wybiorę się w sentymentalną podróż…

  • zbymal pisze:

   Podróże sentymentalne są wskazane, a szczególnie jeśli wracamy do ulubionych programów. Uważam, że plasuje się w pierwszej trójce w swojej kategorii. Może nie jest zbyt ładny, ale w połączeniu z wtyczkami, bardzo skuteczny.

 6. Andrzej pisze:

  Irfanview choć wygląda topornie jak program z poprzedniej epoki, jest wyjątkowo szybki i można wykonywać nim wszystkie podstawowe operacje na zdjęciach. Od lat wykorzystuję go do przetwarzania wsadowego.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.