Zettlr 2.2.3 portable

Zettlr

Zettlr sprawi, że pisanie profesjonalnych tekstów jest łatwe i motywujące: niezależnie od tego, czy jesteś studentem, badaczem, dziennikarzem czy autorem — Zettlr ma dla Ciebie odpowiednie narzędzia. Pisanie jest istotną częścią naszego codziennego życia. Po co to komplikować? Ten program na nowo definiuje znaczenie pisania. Jest szybki i wszechstronny. Skoncentruj się na tym, co jest dla Ciebie ważne.

Zettlr dobrze integruje się z menedżerami referencji, takimi jak Zotero, JabRef czy Juris-M. Po prostu załaduj swoją bibliotekę do Zettlr i zacznij cytować. Ściśle przestrzega ustalonych standardów i nie wymyśla koła na nowo. Cytaty można ładować za pomocą CSL-JSON lub BibTex, a procesor cytowań używa tylko języka Citation Style Language, który jest de facto standardem branżowym dla cytatów. Dzięki temu możesz korzystać z jednego z ponad 9000 różnych stylów z oficjalnego repozytorium Zotero!

Bez względu na to, czy pracujesz z dużą ilością notatek, czy po prostu masz wiele plików z różnymi ważnymi treściami, program pozwala znaleźć każdą napisaną kiedykolwiek notatkę. Nigdy więcej zamieszania co do tego, gdzie jest ten jeden cytat.

Twitter je wymyślił i od tego czasu wszyscy je przyjęli: Hashtagi! Zettlr idzie o krok dalej, nie tylko umożliwiając łączenie i kategoryzowanie notatek za pomocą tagów, ale za pomocą menedżera tagów możesz przypisać kolory do tagów, aby natychmiast zwizualizować swoje notatki.

Ze względu na elastyczność projektowania Zettlr obsługuje tryb ciemny od razu po wyjęciu z pudełka, a także wiele różnych motywów dostosowanych do Twoich potrzeb. Nie jesteś zadowolony z dostarczonych motywów? Żaden problem, umożliwia pełną personalizację każdego elementu; możesz nawet tworzyć zupełnie nowe motywy za pomocą niestandardowego CSS.

Dobrze dostosowuje się do twoich aspiracji, od pierwszych tekstów na uniwersytecie, do pracy magisterskiej. Korzystanie z zaawansowanych funkcji dostosowanych do badaczy, dziennikarzy i powieściopisarzy piszących całe książki jest tak proste, jak tworzenie nowego projektu. Zettlr nigdy nie stanie Ci na drodze, tak jak przystało na dobrą aplikację.

Funkcje aplikacji Zettlr:
  • Ścisła i stale rosnąca integracja z Twoim ulubionym menedżerem referencyjnym (takim jak Zotero lub JabRef)
  • Dostępny w kilkunastu językach
  • Cytuj z Zettlr, używając citeproc i istniejącej bazy danych literatury
  • Obsługa pięciu motywów i trybu ciemnego
  • Pisanie niezależne od plików: ciesz się pełną kontrolą nad własnymi plikami
  • Przechowuj wszystkie swoje notatki i teksty w jednym miejscu — z możliwością wyszukiwania i dostępności
  • Podświetlanie kodu dla wielu języków
  • Proste eksporty za pomocą Pandoc, LaTeX i Textbundle
  • Wsparcie najnowocześniejszych technik zarządzania wiedzą (Zettelkasten)
  • Rewolucyjny algorytm wyszukiwania ze zintegrowaną mapą.

Dokumentacja Zettlr (English, French, German, Italian, Japanese, Spanish)

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 – 64-bit
Licencja: bezpłatny (GNU GPlv3)

ARM – rodzina architektur (modeli programowych) procesorów 32 oraz 64-bitowych, typu RISC. Różne wersje rdzeni ARM są szeroko stosowane w systemach wbudowanych i systemach o niskim poborze mocy, ze względu na ich energooszczędną architekturę.

Languages: Arabic, Basque, Catalan, Chinese, Czech, Danish, English (UK & US), Esperanto, Finnish, French, German, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...