JDownloader 2.0 Rev 17138 portable

JDownloader

JDownloader jest całkowicie darmowy i napisany w Javie (wymagana jest instalacja Javy na komputerze). Pomaga pobierać pliki z serwisów hostingowych (nie tylko dla użytkowników kont Premium, ale również dla tych, którzy pobierają za darmo).

Program umożliwia równoczesne pobieranie wielu plików, rozpoznawanie kodów Captcha, automatyczne wypakowywanie archiwów po pobraniu, obsługuje wiele stron „zabezpieczających” linki (wklejasz „zaszyfrowane” linki, a program robi za Ciebie resztę) i wiele innych.

Cechy programu JDownloader:

-działa na Windows, Linux, Mac, …
-działa przy wsparciu Javy w wersji 1.5 lub nowszej
-całkowicie darmowy (GPL)
-wsparcie techniczne całą dobę
-możliwość pobierania wielu plików jednocześnie
-obsługa wielu połączeń
-posiada własny moduł OCR (JAntiCaptcha) – od niepamiętnych czasów wszyscy zmagaliśmy się z tzw. kodami CAPTCHA. Program JDownloader doskonale poradził sobie z typ problemem. Dzięki module o nazwie jAntiCaptcha aplikacja przepisuje wskazany kod, po czym następuje pobieranie pliku. Oczywiście zdarzają się błędy, ale w 99% możemy spać spokojnie – konfiguracja /ENG/
-rozszyfrowuje pliki pojemników typu RSDF, CCF, DLC
-wtyczki rozszyfrowujące dla wielu usług, np. sj.org, UCMS, WordPress, RLSLog….
-pobiera z Youtube, Vimeo, clipfish video i Mp3
-możliwość automatycznego wypakowania archiwów po pobraniu (oraz przeszukiwania list haseł) (RAR)
-obsługa skórek
-wiele języków interfejsu do wyboru
-ponad 110 wtyczek hostingu i 300 rozszyfrowujących linki
-automatyczne resetowanie połączenia za pomocą JDLiveHeaderScripts (1400 obsługiwanych modeli routerów)
-aktualizacje on-line
-zintegrowany menedżer pakietów dla dodatkowych modułów programu (np. Interfejs WWW, Zamykanie systemu).

FFmpeg – wieloplatformowy projekt, którego celem jest dostarczenie kompletnej platformy do nagrywania, konwertowania i przesyłania strumieniowego treści audiowizualnych. Głównym komponentem jest biblioteka libavcodec, która odpowiada za obsługę wielu popularnych kodeków /więcej/.

JDownloader – poradniki, instrukcje

JDownloader wymaga pakietu Java Runtime Enviroment wersji 1.8 lub nowszej

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

Jeżeli program po uruchomieniu będzie chciał zaktualizować się do nowszej wersji – akceptujemy to działanie

Wersja instalacyjna /.exe/ może zawierać inne dodatkowe i opcjonalne oprogramowanie, nawet złośliwe! Przeczytaj więc uważnie każdą konfigurację: odrzuć, pomiń lub usuń zaznaczenie wszystkich innych programów, które instalacja proponuje zainstalować! Czasami te programy są ukryte w „instalacji zalecanej”, więc zawsze wybieraj instalację niestandardową, aby wybrać, co chcesz zainstalować.

Po aktualizacjach (informacja powyżej) program uruchomi się w języku angielskim. Klikamy: Settings > User Interface > Language > np. polski i robimy restart programu (umiejscawia się w tray’u). Po ponownym uruchomieniu program będzie w wybranym języku.

Languages: Arabic, Azerbaijani, Bosnian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English , French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hrvacki, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Polish, Portuguese (Brazilian), Portuguese (Portugal), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...