JDownloader jest całkowicie darmowy i napisany w Javie (wymagana jest instalacja Javy na komputerze). Pomaga pobierać pliki z serwisów hostingowych (nie tylko dla użytkowników kont Premium, ale również dla tych, którzy pobierają za darmo).

Program umożliwia równoczesne pobieranie wielu plików, rozpoznawanie kodów Captcha, automatyczne wypakowywanie archiwów po pobraniu, obsługuje wiele stron “zabezpieczających” linki (wklejasz “zaszyfrowane” linki, a program robi za Ciebie resztę) i wiele innych.

Cechy programu:
-działa na Windows, Linux, Mac, …
-działa przy wsparciu Javy w wersji 1.5 lub nowszej
-całkowicie darmowy (GPL)
-wsparcie techniczne całą dobę
-możliwość pobierania wielu plików jednocześnie
-obsługa wielu połączeń
-posiada własny moduł OCR (JAntiCaptcha)
-rozszyfrowuje pliki pojemników typu RSDF, CCF, DLC
-wtyczki rozszyfrowujące dla wielu usług, np. sj.org, UCMS, WordPress, RLSLog….
-pobiera z Youtube, Vimeo, clipfish video i Mp3
-możliwość automatycznego wypakowania archiwów po pobraniu (oraz przeszukiwania list haseł) (RAR)
-obsługa skórek
-wiele języków interfejsu do wyboru
-ponad 110 wtyczek hostingu i 300 rozszyfrowujących linki
-automatyczne resetowanie połączenia za pomocą JDLiveHeaderScripts (1400 obsługiwanych modeli routerów)
-aktualizacje on-line
-zintegrowany menedżer pakietów dla dodatkowych modułów programu (np. Interfejs WWW, Zamykanie systemu).

Jeżeli program po uruchomieniu będzie chciał zaktualizować się do nowszej wersji – akceptujemy to działanie. Po aktualizacjach uruchomi się w języku angielskim. Klikamy: Settings > User Interface > Language > polski i robimy restart programu (umiejscawia się w tray’u). Po ponownym uruchomieniu program będzie w języku polskim.
Uwaga
JDownloader wymaga pakietu Java Runtime Enviroment wersji 1.5 lub nowszej.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Pobierz /.paf – ThApps/ – v. 0.9 Pobierz + FFmpeg /.paf online HPAF 32 i 64-bit/ – v. 2.0 Rev1 Wersja z FFmpeg, który pozwala pobierać filmy z serwisu YouTube.
FFmpeg – wieloplatformowy projekt, którego celem jest dostarczenie kompletnej platformy do nagrywania, konwertowania i przesyłania strumieniowego treści audiowizualnych. Głównym komponentem jest biblioteka libavcodec, która odpowiada za obsługę wielu popularnych kodeków /więcej/.

Pobierz /.paf  – ThApps/ – v. 2.0 beta Pobierz /.paf  online – PApps/ – v. 2.0 beta
Wersja instalacyjna: pobierz ; pobierz /v. 2.0/
Języki / Languages:
Arabic, Azerbaijani, Bosnian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English , French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hrvacki, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Polish, Portuguese (Brazilian), Portuguese (Portugal), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.
Zrzuty ekrany / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/01/JDownloader_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/01/JDownloader_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery pobieraniaPAFCCF,clipfish video,DLC,Internet,Internetowe,JDownloader,JDownloader portable,Megaupload,Pobieranie plików,RLSLog,RSDF,sj.org,UCMS,Vimeo,Wordpress,Youtube
JDownloader jest całkowicie darmowy i napisany w Javie (wymagana jest instalacja Javy na komputerze). Pomaga pobierać pliki z serwisów hostingowych (nie tylko dla użytkowników kont Premium, ale również dla tych, którzy pobierają za darmo). Program umożliwia równoczesne pobieranie wielu plików, rozpoznawanie kodów Captcha, automatyczne wypakowywanie archiwów po pobraniu, obsługuje wiele...