KCleaner_icon256KCleaner, to mały program przeznaczony do czyszczenia dysku twardego. Usuwa wszystkie bezużyteczne pliki (przeglądanie stron internetowych, nieużywane pliki instalacyjne, sterowniki …) w celu odzyskania wolnego miejsca na dysku. Program jest wyposażony w tryb manualny (analiza – czyszczenie), ale także w tryb automatyczny (analiza i czyszczenie od razu), który pracuje w tle.

Pliki możemy kasować bezpowrotnie trzema metodami Standard, Random i DoD 5220.22-M. Tej ostatniej używa Departament Obrony, Departament Energii, Komisji Nadzoru Jądrowego i Centralnej Agencji Wywiadowczej Stanów Zjednoczonych.

Uwaga
Producent programu przestrzega, żeby uważać co kasujemy, bo już nie odzyskamy skasowanych danych.
Działa w systemach: Windows XP,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz (923 KB / 2,35 MB) Pobierz /.paf.exe PApps/ v. 3.6.0.99
Wersja instalacyjna: pobierz

Języki / Languages: Arabic, Bulgarian, Catalan, Chinese (Taiwan), Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Macedonian, Polish, Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Turkish, Ukrainian, Valencian.

https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/04/KCleaner_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/04/KCleaner_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalPAFSystemoweAnaliza,Czyszczenie,KCleaner,Systemowe
KCleaner, to mały program przeznaczony do czyszczenia dysku twardego. Usuwa wszystkie bezużyteczne pliki (przeglądanie stron internetowych, nieużywane pliki instalacyjne, sterowniki ...) w celu odzyskania wolnego miejsca na dysku. Program jest wyposażony w tryb manualny (analiza - czyszczenie), ale także w tryb automatyczny (analiza i czyszczenie od razu), który pracuje...