SilentRun 1.0.3.0 portable

SilentRun

SilentRun to małe i poręczne narzędzie programowe systemu Windows, które z łatwością pozwala na ciche uruchamianie wielu programów w tle. Może ukrywać okna programów i interfejsy oraz zwiększać lub zmniejszać priorytet procesów w tle. W przypadku niektórych programów z wyjściem dźwiękowym SilentRun może również wyciszyć program, a następnie uruchomić go po cichu w tle.

Aplikacja ma prosty interfejs i jest bardzo łatwy w użyciu. Aby uruchomić program w trybie cichym, po prostu przeciągnij pole wyboru w lewym górnym rogu okna SilentRun do paska tytułu lub okna programu, który ma zostać uruchomiony w trybie cichym. Zobaczysz, że program jest wybrany przez SilentRun, a miniatura programu zostanie wyświetlona w obszarze podglądu. (Niektóre aplikacje używają niestandardowego interfejsu GUI, który może być wyświetlany, jako pełny czarny kwadrat). Następnie możesz wybrać priorytet cichego działania w tle (domyślnie jest to priorytet „Normalny”) w obszarze podglądu i ustawić, czy wyciszyć dźwięk, a na koniec kliknąć przycisk „Ukryj”. Możesz powtórzyć powyższe kroki, aby pozwolić wielu programom działać dyskretnie w tle.

Wyjście z aplikacji nie zamknie tych programów, które działają dyskretnie w tle. Możesz otworzyć SilentRun w dowolnym momencie, przywrócić te programy na liście „Ciche procesy” po lewej stronie, sprawić, by były widoczne i działać na pierwszym planie lub bezpośrednio zamknąć i zabić procesy.

Oprócz interfejsu graficznego GUI zapewnia również tryb wiersza poleceń, który umożliwia uruchamianie innych programów wizualnych za pomocą wiersza poleceń. Automatycznie ukrywa interfejs tych programów i umieszcza je w tle, aby działały cicho. Tryb wiersza poleceń obsługuje również dostarczanie parametrów do wywoływanych programów i plików EXE /więcej na stronie producenta >>>/.

Cechy SilentRun:
  • Ciche uruchamianie wielu programów w tle
  • Ukrywanie okien programów i interfejsów
  • Zwiększanie lub zmniejszanie priorytetu procesów w tle
  • Ciche uruchamianie programów bez dźwięku
  • Utrzymywanie działania programów w tle nawet po zamknięciu SilentRun
  • Dostępny jest tryb wiersza poleceń
  • Obsługa wielu parametrów dla linia poleceń wywołująca EXE
  • Dostępna jest wersja przenośna
  • Wielojęzyczny.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...