Mail.tm 2022 online

Mail.tm

Mail.tm ochroni Twój osobisty adres e-mail przed spamem, botami, phishingiem i innymi nadużyciami online. To tymczasowy, anonimowy adres e-mail, który nie wymaga rejestracji – bez zobowiązań i bez ryzyka.
Jest użyteczny kiedy trzeba zarejestrować się na wątpliwych stronach bez narażania Twoich danych osobowych. Jest to szczególnie przydatne we wszystkich sytuacjach, w których Twoja prywatność jest ważna. Aby przedłużyć czas życia tymczasowej poczty nie musisz niczego rozszerzać, Twoje konto e-mail jest ważne dopóki nie usuniesz go ręcznie. Otrzymane e-maile wyświetlane są pod nazwą Twojej skrzynki pocztowej i przechowywane są przez 7 dni.
Hasło do skrzynki jest generowane w przeglądarce i jest tam przechowywane zaszyfrowane, nie zapomnij go, bo Mail.tm nie ma możliwości go zresetować.

Czym Mail.tm różni się od zwykłej poczty?
  • Nie wymaga rejestracji
  • Jest całkowicie anonimowy: dane osobowe, sam adres i e-maile są usuwane po usunięciu konta
  • Wiadomości są dostarczane natychmiast
  • Adres e-mail jest generowany automatycznie. Nie musisz ręcznie wybierać dostępnej nazwy użytkownika
  • Skrzynka pocztowa jest chroniona przed spamem, hakowaniem, exploitami.

Każdy może korzystać z poczty tymczasowej, w tym Ci, którzy wcześniej nie korzystali z jednorazowych usług e-mail.

Korzystanie z poczty tymczasowej pozwala całkowicie chronić się przed utratą danych osobowych. Twoje dane: informacje o Twojej osobie i użytkownikach, z którymi się komunikujesz, adres IP, adres e-mail, są całkowicie poufne. Usługa Mail.tm w ogóle nie przechowuje Twojego adresu IP. Oznacza to, że jesteś chroniony przed wszelkimi nieautoryzowanymi działaniami, które mogą zagrażać Twoim informacjom i naruszać Twoją prywatność.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (MIT Licensed)

Languages: Arabic, Chinese, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...