Makagiga to darmowa, prosta w obsłudze, wieloplatformowa aplikacja, stworzona przez Konrada Twardowskiego, dla prowadzenia różnych zadań, takich jak: edycja tekstu, tworzenie list rzeczy do zrobienia, notatek, jest czytnikiem RSS, pozwala na proste przeglądanie zdjęć.

Program współpracuje z wtyczkami powiększając swoją funkcjonalność (kalendarz miesięczny, generator wykresów, generator wykresów, przeglądarka OpenStreetMap, prosta przeglądarka plików RTF, prosty dziennik i wiele innych).
Pozwala to między innymi na wykonywanie importu i eksportu pliku, tworzenie kopii zapasowych plików w formacie .zip, działać jak wyszukiwarka internetowa i inne.

Uwaga
Wymaga środowiska Java Runtime Environment (JRE) 6 lub nowszego.
Info
Uruchamiamy program klikając run-portable.exe.
Pomoc
Program Makagiga posiada wbudowany plik pomocy w języku polskim.
Działa w systemach: Windows XP,Vista /32-bit/ i 7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (3,8 MB / 4,2 MB) Pobierz /.paf  test/ – v 4.12
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Plugins / Dodatki: link

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
English, French, German, Hebrew, Polish, Russian.
Zrzuty ekrany / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/Makagiga_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/09/Makagiga_icon256-150x150.pngzbymalOrganizeryPAF64-bit,Makagiga,Notatki,Organizery,RSS
Makagiga to darmowa, prosta w obsłudze, wieloplatformowa aplikacja, stworzona przez Konrada Twardowskiego, dla prowadzenia różnych zadań, takich jak: edycja tekstu, tworzenie list rzeczy do zrobienia, notatek, jest czytnikiem RSS, pozwala na proste przeglądanie zdjęć. Program współpracuje z wtyczkami powiększając swoją funkcjonalność (kalendarz miesięczny, generator wykresów, generator wykresów, przeglądarka OpenStreetMap, prosta...