mssPortable 1.401.937

mssPortable

mssPortable pomaga w uruchomieniu narzędzia skanującego Microsoft Safety Scanner w celu znalezienia i usunięcia złośliwego oprogramowania. Jest pakowany w formacie PortableApps.com, dzięki czemu można go łatwo zintegrować z platformą PortableApps.com i jest bezpłatny do użytku osobistego.

Program mssPortable jest pakowany w instalator PortableApps.com, dzięki czemu automatycznie wykryje istniejącą instalację PortableApps.com po podłączeniu dysku. Obsługuje aktualizacje poprzez instalację bezpośrednio na istniejącej kopii, zachowując wszystkie ustawienia. Jest w formacie PortableApps.com, więc automatycznie współpracuje z platformą PortableApps.com, w tym z menu i narzędziem do tworzenia kopii zapasowych.

 Narzędzie nie zastąpi nam programów chroniących przed złośliwym oprogramowaniem. Aby korzystać z automatycznie aktualizowanej ochrony w czasie rzeczywistym, użyjcie programu antywirusowego Windows Defender dla systemów Windows 10 i 8 lub programu Microsoft Security Essentials dla systemu Windows 7. Programy te udostępniają także skuteczne funkcje usuwania złośliwego oprogramowania. W przypadku problemów z usunięciem złośliwego oprogramowania przy użyciu tych produktów zapoznaj się z informacjami pomocy dotyczącymi usuwania uporczywych zagrożeń.

Jak uruchomić skanowanie za pomocą mssPortable (Microsoft Safety Scanner):
  1. Pobierz narzędzie i uruchom je.
  2. Wybierz typ skanowania, z którego chcesz skorzystać i uruchom skanowanie.
  3. Przejrzyj wyniki skanowania wyświetlone na ekranie. Lista zawiera wszystkie zidentyfikowane złośliwe programy.

Więcej informacji o narzędziu Safety Scanner można uzyskać w artykule pomocy na temat rozwiązywania problemów znalezionych z użyciem narzędzia Safety Scanner.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 i Windows Server 2008/2012/2016
Licencja: bezpłatny (freeware)

 Languages: Chinese, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Korean, Japanese, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...