mks_vir skaner 2024 online

mks_vir skaner

mks_vir skaner online pozwala na szybkie sprawdzenie plików w systemie z wykorzystaniem zasobów chmury skanującej. Zoptymalizowany pod kątem wydajności i skuteczności mechanizm kontrolny analizuje wszystkie uruchomione w systemie procesy i załadowane biblioteki. Wykryte infekcje mogą zostać sprawnie usunięte.

mks_vir skaner online jest gotowy do pracy od razu po uruchomieniu. Automatyczne mechanizmy aktualizujące gwarantują, że proces skanowania przebiega zawsze z wykorzystaniem najnowszych bibliotek skanujących i leczących system.

Pamiętaj, że skaner online nie chroni systemu, a jedynie sprawdza jego najważniejsze obszary. Jeśli szukasz wszechstronnej i skutecznej ochrony swojego komputera pobierz pełną, 60 dniową, najnowszą wersję pakietu mks_vir i już teraz przetestuj legendarną, polską aplikację.

mks_vir chroni polską cyberprzestrzeń od ponad 30 lat

mks_vir to najstarszy polski i jeden z najstarszych na świecie programów antywirusowych. Program od wielu lat jest rozwijany i wspierany przez powstałą w 2004 roku firmę Arcabit, która powołała do życia spółkę mks_vir, aby wspólnie z nią tworzyć i dystrybuować nowe wersje oprogramowania w ramach tej popularnej polskiej marki. Specjaliści obydwu firmy nieprzerwanie kontrolują sytuację zarówno w polskiej jak i ogólnoświatowej cyberprzestrzeni, aby zagwarantować Klientom i użytkownikom pakietu mks_vir najwyższy poziom ochrony.

Cechy główne antywirusa mks-vir:

-Dwa potężne silniki antywirusowe i mocny firewall.
-Chroni dzieci (i dorosłych) przed niebezpieczeństwem.
-Chroni przed zagrożeniami: Adware, Exploity, Phishing, Ransomware, Riskware, Robaki, Rootkity, Scareware, Spyware, Trojany, Wirusy.
-Pracuje z systemami od Windows XP, a na Windows Server 2016 kończąc.
-Wielopłaszczyznowa ochrona gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa nawet przed jeszcze nieznanymi i niesklasyfikowanymi zagrożeniami.

Podręcznik mks_vir /.pdf/

Program mks_vir skaner online wymaga do pracy zainstalowanego w systemie .NET Framework 4.0 lub nowszego. Tworzy skrót na pulpicie.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Instalator programu mks_vir skaner online – nie instaluje się w systemie

Instalator programu mks_vir Android Antivirus

Pełna wersja pakietu z licencją na 30 dni

Languages: Polish.

You may also like...