Moo0 File Monitor to darmowe oprogramowanie do monitorowania plików w systemie operacyjnym Windows. Monitoruje dostęp do plików na wszystkich dyskach twardych.
Na przykład można wybrać konkretny napęd do monitorowania i wybrać jedną lub wiele operacji na plikach. Moo0 File Monitor  pokazuje jakie pliki są tworzone, zapisywane, zmienia ne lub usunięte. Program wyświetla wszystkie operacje w jego głównym interfejsie posortowane według czasu, z opcją, aby zatrzymać i wznowić nagrywanie danych w dowolnym momencie.
W dolnej części ekranu wyświetlany jest procent wykorzystania dysku, wraz z prędkością zapisu i odczytu. Dane mogą być eksportowane do pliku HTML, aby przetworzyć go w innej aplikacji w późniejszym czasie lub zachować, jako dowód na zmiany w systemie. Program pozwala użyć opcji filtrowania, aby monitorować tylko wybrane katalogi lub wykluczyć katalogi i pliki z monitorowania przez aplikację. Dodatkowo można zmienić częstotliwość sprawdzania i liczbę plików dziennika.
Lokalizację dowolnie wybranego pliku można otworzyć w Eksploratorze Windows za pomocą menu kontekstowego.

Działa w systemach: Windows XP,2003,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny ( freeware – bez zastosowań komercyjnych)

Strona domowa

Pobierz ( 854 KB / 1,89 MB )

Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Belarusian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Russian, Swedish, Ukrainian + 23 inne (w tym PL) przetłumaczone częściowo (partial).

Moo0_File_Monitor_1 Moo0_File_Monitor_2 Moo0_File_Monitor_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/05/Moo0_File-Monitor_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/05/Moo0_File-Monitor_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówMenedżery plików,Monitorowanie,Moo0 File Monitor,Moo0 File Monitor portable,Pliki
Moo0 File Monitor to darmowe oprogramowanie do monitorowania plików w systemie operacyjnym Windows. Monitoruje dostęp do plików na wszystkich dyskach twardych. Na przykład można wybrać konkretny napęd do monitorowania i wybrać jedną lub wiele operacji na plikach. Moo0 File Monitor  pokazuje jakie pliki są tworzone, zapisywane, zmienia ne lub usunięte....