Burrrn 1.14 Beta 2 portable

Burrrn to mały, bardzo prosty w obsłudze program służący do wypalania płyt audio z danymi CD-Text. Program obsługuje pliki w formatach: wav, mp3, mpc, ogg, aac, mp4, ape, flac, ofr, wv, tta, oraz playlisty w formatach m3u, pls, fpl oraz kompilacje cue sheets (tworzone przez program EAC).

Obsługa sprowadza się do wrzucania plików do okna programu metodą „przeciągnij i upuść” (drag and drop). Do nagrywania wykorzystuje cdrdao.exe. – jest to narzędzie na licencji GPL przeznaczone do authoringu i zgrywania płyt CD-Rom w trybie disk-at-once (DAO), program pozwala normalizować głośność nagrywanych utworów bez względu na format, wybrać prędkość nagrywania. Program Burrrn nie jest już rozwijany.

Biorąc pod uwagę wszystkie cechy programu, to można powiedzieć, że jest to najprostsza aplikacja, jeśli chodzi o wypalanie płyt audio CD. Oferuje przyjemny interfejs, podstawowe opcje konfiguracji oraz wsparcie dla dużej kolekcji plików audio.

Program nie jest już rozwijany.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7
Licencja: bezpłatny (Cardware)

Languages: Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Norwegian, Polish, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...