Mozilla Firefox Portable Edition Legacy 115.13.0

Mozilla Firefox Portable Edition Legacy

 Mozilla Firefox Portable Edition Legacy – jest to wydanie rozszerzone popularnej przeglądarki internetowej Mozilla Firefox w pakiecie z PortableApps.com Launcher, jako aplikacja przenośna.
Jest przeznaczona dla programistów internetowych i programistów rozszerzeń do testowania. Indywidualni użytkownicy powinni używać standardowego wydania Mozilla Firefox Portable Edition do codziennego użytku.
Mozilla Firefox Portable Edition Legacy to świetny sposób na testowanie swoich witryn i rozszerzeń w różnych wersjach przeglądarki Firefox. Jest spakowana w formacie PortableApps.com, dzięki czemu można ją łatwo zintegrować z platformą PortableApps.com. Jest to oprogramowanie typu open source i całkowicie bezpłatne.

Mozilla®, Firefox® i logo Firefox są zastrzeżonymi znakami towarowymi Mozilla Foundation i są używane na podstawie licencji.

Mozilla Firefox to szybka, w pełni funkcjonalna przeglądarka internetowa, która jest łatwa w użyciu. Ma wiele wspaniałych funkcji, w tym blokowanie wyskakujących okienek, przeglądanie w kartach, zintegrowane wyszukiwanie, ulepszone funkcje prywatności, automatyczne aktualizacje i inne. Dodatkowo, dzięki programowi uruchamiającemu PortableApps.com dołączonemu do Mozilla Firefox Portable Edition, nie pozostawia żadnych danych osobowych na komputerze, na którym go uruchamiasz, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą swoją ulubioną przeglądarkę wraz ze wszystkimi ulubionymi zakładkami i rozszerzeniami, gdziekolwiek jesteś.

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Bulgarian, Czech, Danish, English (GB & US), Farsi, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish (Spain), Spanish (International), Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...