Telegram Desktop to wieloplatformowa aplikacja do przesyłania wiadomości, która koncentruje się na szybkości i bezpieczeństwie, jest prosta i darmowa. Możemy z niej korzystać na wszystkich urządzeniach w tym samym czasie. Nasze wiadomości są synchronizowane bezproblemowo z dowolną liczbą telefonów, tabletów lub komputerów.
Jest komunikacyjną alternatywą, na przykład, dla komunikatora WhatsApp. Telegram Desktop dzięki szyfrowaniu gwarantuje bezpieczne czatowanie. Według twórców, technologia opiera się na 256-bitowym szyfrowaniu AES.

Aby móc używać go na komputerze, musimy podać numer telefonu komórkowego przy pierwszym uruchomieniu, do którego wysyłany jest kod SMS, który musimy wprowadzić, jako potwierdzenie podczas logowania.
Gdy to się stanie, będziemy mogli wysyłać wiadomości i pliki z komputera do wszystkich kontaktów, które również używają tego komunikatora i zapisali numery telefonów w książce telefonicznej.
Program działa na zasadzie chmury, przez co do wszystkich naszych wiadomości i załączników mamy dostęp z każdego miejsca. Dzięki niemu możemy wysyłać wiadomości, zdjęcia, filmy i pliki dowolnego typu (dokumenty, pliki zip, mp3, itp.). Serwery programu są rozproszone na całym świecie dla bezpieczeństwa i szybkości. Można tworzyć grupy dla maksymalnie 100000 osób lub kanałów do rozsyłania wiadomości do nieograniczonej liczby odbiorców.

Telegram jest bezpłatny na zawsze. Bez reklam. Brak opłat abonamentowych.

Działa w systemach: Windows XP /32-bit/, Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)
Pobierz /.zip/ v. 1.4.3 Pobierz /.paf.exe PApps/ (22 MB / 45 MB) v. 1.4.2 Spolszczenie /Polish lang/
Plik z językiem polskim, to desktop-polski_v1.3.strings

“zdz” (zdziranadzdziry) dla wersji v. 1.3.0, Konrad dla v. 1.3.9 i Galileusz za najnowszą wersję 1.3.14 – dziękuję w imieniu wszystkich zaglądających na stronę Portable info PL za polski plik językowy do tego komunikatora, który zdobywa coraz większa popularność.

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Android

Języki / Languages: Arabic, Dutch, English, French, German, Indonesian, Italian, Korean, Malay, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Ukrainian.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/06/Telegram_Desktop_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/06/Telegram_Desktop_icon256-150x150.pngzbymalKomunikatoryAES,Android,komunikator,Telegram Desktop,Telegram Desktop portable
Telegram Desktop to wieloplatformowa aplikacja do przesyłania wiadomości, która koncentruje się na szybkości i bezpieczeństwie, jest prosta i darmowa. Możemy z niej korzystać na wszystkich urządzeniach w tym samym czasie. Nasze wiadomości są synchronizowane bezproblemowo z dowolną liczbą telefonów, tabletów lub komputerów. Jest komunikacyjną alternatywą, na przykład, dla komunikatora WhatsApp....