Telegram Desktop 5.2.3 portable

Telegram Desktop

Telegram Desktop to wieloplatformowa aplikacja do przesyłania wiadomości, która koncentruje się na szybkości i bezpieczeństwie, jest prosta i darmowa. Możemy z niej korzystać na wszystkich urządzeniach w tym samym czasie. Nasze wiadomości są synchronizowane bezproblemowo z dowolną liczbą telefonów, tabletów lub komputerów.
Jest komunikacyjną alternatywą, na przykład, dla komunikatora WhatsApp. Telegram Desktop dzięki szyfrowaniu gwarantuje bezpieczne czatowanie. Według twórców, technologia opiera się na 256-bitowym szyfrowaniu AES.

Aby móc używać go na komputerze, musimy podać numer telefonu komórkowego przy pierwszym uruchomieniu, do którego wysyłany jest kod SMS, który musimy wprowadzić, jako potwierdzenie podczas logowania.
Gdy to się stanie, będziemy mogli wysyłać wiadomości i pliki z komputera do wszystkich kontaktów, które również używają tego komunikatora i zapisali numery telefonów w książce telefonicznej.
Program działa na zasadzie chmury, przez co do wszystkich naszych wiadomości i załączników mamy dostęp z każdego miejsca. Dzięki niemu możemy wysyłać wiadomości, zdjęcia, filmy i pliki dowolnego typu (dokumenty, pliki zip, mp3, itp.). Serwery programu są rozproszone na całym świecie dla bezpieczeństwa i szybkości. Można tworzyć grupy dla maksymalnie 100000 osób lub kanałów do rozsyłania wiadomości do nieograniczonej liczby odbiorców.

Telegram Desktop jest bezpłatny na zawsze. Bez reklam. Brak opłat abonamentowych.

Telegram Desktop – poradniki, instrukcje

Zerknijcie na Kotatogram Desktop, eksperymentalny fork (rozwidlenie) projektu Telegram Desktop, który ma wszystkie jego funkcje, ale ma też inne.

Działa w systemach: Windows XP – 32-bit ; Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

Languages: Catalan, Dutch, English, French, German, Italian, Korean, Malay, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian…

Telegram for Windows
Languages: Arabic, Belarusian, Catalan, Czech, English, Finnish, French, German, Hungarian, Indonesian, Italian, Korean, Malay, Nederlands, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Slovak, Spanish, Turkish, Ukrainian.
Unigram ma 24 wbudowane języki, ale ma dostęp do nieograniczonej liczby pakietów za pomocą platformy tłumaczeń Telegram. Unigram używa tych samych tłumaczeń, co oficjalna aplikacja Telegram na Androida.

You may also like...