Mumble_icon256Mumble jest komunikatorem internetowym umożliwiającym porozumiewanie się głosowe między użytkownikami danego serwera. Wykorzystuje technologię VoIP (transfer głosu przez internet).

Przeznaczony jest dla użytkowników gier komputerowych w czasie ich trwania. Coś w rodzaju konferencji dla wielu osób w tym samym czasie. Program wyświetla wszystkich graczy będących aktualnie na danym kanale. Charakteryzuje się bardzo wysoką jakością rozmów i małym zużyciem zasobów komputera. Mumble używa kodeka CELT, który poprawia jakość dźwięku.

Aplikacja składa się z klienta Mumble i z serwera o nazwie Murmur. Jedną z funkcji jaką posiada program, to redukcja echa, czyli dźwięki gry są oddzielnie (nie słyszą ich inni gracze). Ma także możliwość szyfrowania rozmów i kanałów sterowania (SSL).

Mumble_www

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (BSD)

Pobierz /.zip/ (15 MB / 38 MB) Pobierz (.paf.exe PApps)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Danish, Czech, English, French, German, Hebrew, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/06/Mumble_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/06/Mumble_icon256-150x150.pngzbymalKomunikatoryGry,Internet,Komunikatory,VoIP
Mumble jest komunikatorem internetowym umożliwiającym porozumiewanie się głosowe między użytkownikami danego serwera. Wykorzystuje technologię VoIP (transfer głosu przez internet). Przeznaczony jest dla użytkowników gier komputerowych w czasie ich trwania. Coś w rodzaju konferencji dla wielu osób w tym samym czasie. Program wyświetla wszystkich graczy będących aktualnie na danym kanale. Charakteryzuje...