Musicca 2024 online

Musicca

Musicca oferuje lekcje, ćwiczenia i interaktywne narzędzia, które pomogą Ci w nauce muzyki. Naucz się umiejętności niezbędnych do rozumienia muzyki, czytania nut i gry na instrumencie.

Platforma jest bezpłatna dla wszystkich, bo muzyka jest niezbędna dla ludzi na całym świecie. Stworzona, aby każdy mógł mieć możliwość uczenia się muzyki. Już teraz miliony ludzi z ponad 150 krajów korzystają z Musicca w każdym miesiącu. Obecnie jest globalną platformą edukacyjną dla uczniów, nauczycieli i muzyków na całym świecie.

Zainteresuj swoich uczniów ciekawymi i interaktywnymi treściami, które umożliwiają im naukę w ich własnym tempie, zarówno w szkole jak i w domu. Możesz śledzić postępy swoich uczniów w czasie rzeczywistym.

Za darmo, na zawsze – Wszystkie treści na Musicca są dostępne bezpłatnie. Załóż darmowe konto, aby uzyskać dostęp do wszystkich treści.

Narzędzia jakie oferuje platforma Musicca:
  • Instrumenty: pianino, gitara, gitara basowa, perkusja
  • Akcesoria: odtwarzacz akordów, automat perkusyjny, metronom, tuner
  • Wyszukiwarki: dźwięki, interwały, akordy, gamy i skale
  • Inne: koło kwintowe, terminy muzyczne, piosenki interwałów, papier nutowy.

Ćwiczenia z teorii muzyki:
-Podstawy: nuty, rytmy
-Struktura: interwały, akordy, gamy i skale, tonacje
-Muzyka: instrumenty, gatunki.

Musicca – Pomoc

Działa w systemach; wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + bezpłatna rejestracja
Licencja: bezpłatna (freeware)

Languages: Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, English, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...