novirusthanks_md5_checksum_tool_icon256NoVirusThanks MD5 Checksum Tool to przydatne narzędzie, które pozwala na generowanie sum kontrolnych danych z algorytmów MD5, SHA1, SHA256, SHA384 oraz SHA512.
To może być bardzo przydatne, aby sprawdzić, czy plik wykonywalny jest prawdziwy, innymi słowy, czy jest to oficjalna wersja, np. programu komputerowego, ze strony autora.
Możliwe jest skanowanie wszystkich plików wewnątrz folderu (i podkatalogów) i utworzenie raportu z sumą kontrolną pliku (MD5/SHA) wszystkich plików, w tym nazwę pliku i rozmiar, który odnosi się do kryteriów wyszukiwania. Format wyjściowy jest łatwo konfigurowalny za pomocą predefiniowanych zmiennych.

Najważniejsze cechy i właściwości NoVirusThanks MD5 Checksum Tool:
-oblicza MD5 lub SHA-1
-obsługa bardzo dużych plików (większych niż 4 GB)
-dodaje narzędzie do menu kontekstowego Windows Eksploratora
-umożliwia przeciągnięcie i upuszczenie pliku bezpośrednio do okna aplikacji
-szybkie generowanie sumy kontrolnej pliku ze wskaźnikiem paska postępu
-obsługuje MD5, SHA1, SHA256, SHA384, SHA512
-szybkie porównywanie dwóch plików, aby sprawdzić, czy są one różne
-skanuje foldery i pliki, aby obliczyć sumę kontrolną we wszystkich znalezionych plikach
-tworzy raport sum kontrolnych plików znajdujących się w folderze
-aplikacja jest przetłumaczona na wiele języków
-obsługuje wszystkie systemy operacyjne Microsoft Windows
-program bardzo lekki w użyciu pamięci i procesora.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (3,13 MB / 8,33 MB) Pobierz /.paf.exe jooseng/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese (Simplified), Dutch, English, French, German, Greek, Hindi, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Russian, Spanish, Swedish, Telugu, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

novirusthanks_md5_checksum_tool_1 novirusthanks_md5_checksum_tool_2 novirusthanks_md5_checksum_tool_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/NoVirusThanks_MD5_Checksum_Tool_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/NoVirusThanks_MD5_Checksum_Tool_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoPAFSystemoweMD5,NoVirusThanks MD5 Checksum Tool,NoVirusThanks MD5 Checksum Tool portable,SHA1,SHA256,SHA384,SHA512,sumy kontrolne,sumy kontrolne plików
NoVirusThanks MD5 Checksum Tool to przydatne narzędzie, które pozwala na generowanie sum kontrolnych danych z algorytmów MD5, SHA1, SHA256, SHA384 oraz SHA512. To może być bardzo przydatne, aby sprawdzić, czy plik wykonywalny jest prawdziwy, innymi słowy, czy jest to oficjalna wersja, np. programu komputerowego, ze strony autora. Możliwe jest skanowanie wszystkich...