WhatsApp 2.2326.10 portable / 2.2418.6

WhatsApp

Aplikacja WhatsApp oferuje łatwą, bezpieczną i niezawodną komunikację poprzez wiadomości tekstowe i połączenia głosowe za darmo (mogą obowiązywać opłaty za użycie danych komórkowych. Skontaktuj się ze swoim operatorem komórkowym, aby uzyskać szczegółowe informacje) i jest dostępna na telefony na całym świecie (Android, iPhone, Windows Phone) i komputery Windows i Mac.
Dzięki połączeniom komunikatora WhatsApp możesz rozmawiać z rodziną i znajomymi, nawet kiedy są oni w innym kraju. Dzięki połączeniom wideo możesz rozmawiać twarzą w twarz w momentach, kiedy wiadomość tekstowa lub połączenie głosowe nie wystarcza. Połączenia głosowe i wideo korzystają z połączenia internetowego telefonu zamiast z abonamentu na rozmowy, tak że nie musisz się martwić o dodatkowe koszty połączeń.

Przy pomocy WhatsApp dzielisz się wieloma prywatnymi chwilami, dlatego też wbudowane jest pełne szyfrowanie. Dzięki pełnemu szyfrowaniu Twoje wiadomości są zabezpieczone tak, że tylko Ty i osoba, z którą rozmawiasz możecie je przeczytać lub odsłuchać, i nikt inny, nawet aplikacja WhatsApp.
Kontaktuj się z osobami, które są dla Ciebie najważniejsze, jak rodzina i koledzy z pracy. Dzięki funkcji grup możesz dzielić się zdjęciami, plikami i wiadomościami z nawet 256 osobami na raz. Możesz także nazywać grupy, wyciszać powiadomienia i wiele więcej.
Wysyłaj zdjęcia i filmy, możesz nawet zatrzymać najważniejsze chwile wbudowaną w aplikację kamerą. Zdjęcia i filmy wysyłają się szybko, nawet przy wolnym połączeniu.
Wysyłaj pliki PDF, dokumenty, arkusze kalkulacyjne, slajdy i wiele więcej, bez zamieszania ze specjalnymi aplikacjami lub e-mailem. Maksymalna wielkość przesyłanych plików to 100 MB, tak więc łatwo prześlesz, to co chcesz to tego, kogo chcesz.

WhatsApp – poradniki, instrukcje

Żeby aplikacja WhatsApp działała na komputerze musi być zainstalowana w Twoim telefonie.

Działa w systemach: Windows 8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

v. 2.2214.12:

v. 2.2104.10:

Portapps info: pobierz i zainstaluj najnowszą przenośną konfigurację tam, gdzie chcesz, a następnie uruchom whatsapp-portable.exe. Jeśli już zainstalowałeś WhatsApp™ z oryginalnej instalacji, przenieś następujące pliki: %APPDATA%\WhatsApp* do data
Następnie uruchom whatsapp-portable.exe i usuń WhatsApp™ z komputera.
Aby dokonać aktualizacji, wystarczy pobrać i zainstalować najnowszą przenośną konfigurację.

v. 2.2326.10:

LRepacks: aby zainstalować program lub uzyskać wersję portable należy uruchomić plik instalatora (.exe) i postępować zgodnie z jego instrukcjami.
Wersja przenośna, to wersja programu, która przechowuje informacje o swojej pracy nie w rejestrze i różnych zakamarkach systemu, ale obok pliku wykonywalnego. Takie podejście jest wygodne, jeśli często ponownie instalujesz system lub chcesz używać programów na innych komputerach z dysku flash. Może być również przydatny do używania na komputerze w ramach konta z ograniczonymi uprawnieniami.
Przepakowane programy nie zawierają złośliwych modułów, oprogramowania reklamowego, wirusów itp.

Languages: English, French, German, Polish + 50

You may also like...