Aplikacja WhatsApp oferuje łatwą, bezpieczną i niezawodną komunikację poprzez wiadomości tekstowe i połączenia głosowe za darmo (mogą obowiązywać opłaty za użycie danych komórkowych. Skontaktuj się ze swoim operatorem komórkowym, aby uzyskać szczegółowe informacje) i jest dostępna na telefony na całym świecie (Android, iPhone, Windows Phone) i komputery Windows i Mac.
Dzięki połączeniom WhatsApp możesz rozmawiać z rodziną i znajomymi, nawet kiedy są oni w innym kraju. Dzięki połączeniom wideo możesz rozmawiać twarzą w twarz w momentach, kiedy wiadomość tekstowa lub połączenie głosowe nie wystarcza. Połączenia głosowe i wideo korzystają z połączenia internetowego telefonu zamiast z abonamentu na rozmowy, tak że nie musisz się martwić o dodatkowe koszty połączeń.
Przy pomocy WhatsApp dzielisz się wieloma prywatnymi chwilami, dlatego też wbudowane jest pełne szyfrowanie. Dzięki pełnemu szyfrowaniu Twoje wiadomości są zabezpieczone tak, że tylko Ty i osoba, z którą rozmawiasz możecie je przeczytać lub odsłuchać, i nikt inny, nawet aplikacja WhatsApp.
Kontaktuj się z osobami, które są dla Ciebie najważniejsze, jak rodzina i koledzy z pracy. Dzięki funkcji grup możesz dzielić się zdjęciami, plikami i wiadomościami z nawet 256 osobami na raz. Możesz także nazywać grupy, wyciszać powiadomienia i wiele więcej.
Wysyłaj zdjęcia i filmy, możesz nawet zatrzymać najważniejsze chwile wbudowaną w aplikację kamerą. Zdjęcia i filmy wysyłają się szybko, nawet przy wolnym połączeniu.
Wysyłaj pliki PDF, dokumenty, arkusze kalkulacyjne, slajdy i wiele więcej, bez zamieszania ze specjalnymi aplikacjami lub e-mailem. Maksymalna wielkość przesyłanych plików to 100 MB, tak więc łatwo prześlesz, to co chcesz to tego, kogo chcesz.

Uwaga
Żeby aplikacja WhatsApp działała na komputerze musi być zainstalowana w Twoim telefonie.

BRAK KOSZTÓW: aplikacja wykorzystuje połączenie internetowe Twojego telefonu (4G/3G/2G/EDGE lub Wi-Fi, w zależności od dostępności), aby wysyłać wiadomości i wykonywać połączenia do znajomych i rodziny, więc nie musisz płacić za każdą wiadomość czy połączenie (mogą obowiązywać opłaty za użycie danych komórkowych. Skontaktuj się ze swoim operatorem komórkowym, aby uzyskać szczegółowe informacje). Nie ma żadnych opłat za subskrypcję WhatsApp.

Działa w systemach: Windows 8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf.exe ThApps 32 i 64-bit/ (106 MB / 344 MB) v. 0.3.1071 Pobierz /.paf.zip FoxxApp 32 i 64-bit/ v. 0.3.1071

Języki / Languages: English, French, German, Polish + 50

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/WhatsApp_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/WhatsApp_icon256-150x150.pngzbymalKomunikatoryPAFAndroid,komunikator,Komunikatory,WhatsApp,WhatsApp portable
Aplikacja WhatsApp oferuje łatwą, bezpieczną i niezawodną komunikację poprzez wiadomości tekstowe i połączenia głosowe za darmo (mogą obowiązywać opłaty za użycie danych komórkowych. Skontaktuj się ze swoim operatorem komórkowym, aby uzyskać szczegółowe informacje) i jest dostępna na telefony na całym świecie (Android, iPhone, Windows Phone) i komputery Windows i...