Począwszy od Windows Vista system Microsoftu używa symbolicznych łączy i punktów połączenia systemu plików NTFS w celu wprowadzenia zmian w strukturze folderów systemu Windows i utrzymania zgodności aplikacji zapisywanych w starszych wersjach systemu Windows. Narzędzie NTFSLinksView po prostu pokazuje listę wszystkich symbolicznych łączy i skrzyżowań w określonym folderze i ich ścieżkach docelowych. Umożliwia zapisanie linków symbolicznych i list połączeń do pliku TXT/HTML/XML/CSV.

Podczas uruchamiania aplikacji NTFSLinksView naciśnij przycisk “Szukaj”, a następnie w głównym oknie wyświetli się lista wszystkich linków symbolicznych i punktów połączenia NTFS w folderze profilu. Jeśli chcesz przeglądać linki NTFS w innych folderach, po prostu wpisz ścieżkę folderu w górnym polu tekstowym i naciśnij klawisz Enter (lub kliknij przycisk “Szukaj”).

Program nie wymaga żadnego procesu instalacji ani dodatkowych plików DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, wystarczy uruchomić plik wykonywalny – ntfslinksview.exe.

Info
Plik językowy po rozpakowaniu wrzucamy do folderu programu.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /32-bit .zip/ (48 KB / 80 KB) Pobierz /64-bit .zip/ Spolszczenie /PL/ Other languages
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Other languages: Dutch, French, German, Greek, Italian, Japanese, Polish, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Turkish, Valencian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/NTFSLinksView_icon_NirSoft.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/NTFSLinksView_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalSystemowedowiązania NTFS,NTFS,NTFSLinksView,NTFSLinksView portable
Począwszy od Windows Vista system Microsoftu używa symbolicznych łączy i punktów połączenia systemu plików NTFS w celu wprowadzenia zmian w strukturze folderów systemu Windows i utrzymania zgodności aplikacji zapisywanych w starszych wersjach systemu Windows. Narzędzie NTFSLinksView po prostu pokazuje listę wszystkich symbolicznych łączy i skrzyżowań w określonym folderze i...