QuickTextPaste to mały przenośny program, który umożliwia wstawianie (wklejenie) szybko zdefiniowanego tekstu w dowolnej aplikacji systemu Windows za pomocą skrótów klawiaturowych. Pozwala na przygotowanie kilku tekstów i przypisanie każdemu z nich innego skrótu. Można również wklejać adres e-mail, którego regularnie używamy, podpis, gdy komentujemy na forach internetowych lub blogach lub polecenie dla systemu Windows. Zaoszczędzimy czas i błędy w pisowni za pomocą tego małego narzędzia.
Ponieważ jest to program przenośny możemy go skopiować na dowolny dysk USB lub inne urządzenie i mieć zdefiniowane przez siebie wiadomości tekstowe zawsze przy sobie.
Program po uruchomieniu prezentuje przykładowe dane dając możliwość sprawdzenia jego funkcjonalności od razu.

Cechy programu QuickTextPaste:
– bardzo mały program
– wybór pól tekstowych jednym klawiszem skrótu
– wiele poleceń, jako wybór tworzone jednym klawiszem skrótu
– dowolny skrót systemu Windows
– praca z datą, czasem i kalendarzem
– wstawianie tekstu z wieloma wierszami (do 4000 znaków)
– wklej obrazy podpisów do aktywnego programu
– uruchamia programy z linii poleceń (skrót klawiaturowy)
– wkleja wszystko, co często wpisujemy
– uruchamianie podczas startu systemu Windows
– niskie zużycie procesora
– przenośny
– wielojęzyczny.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip 64-bit/ (192 KB / 356 KB) Pobierz /.zip 32-bit/
Brak wersji instalacyjnej

Języki / Languages: Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Catalan, Czech, Dutch (Belgium), Dutch (Nederlands), English, French, German, Greek, Italian, Korean, Persian, Polish, Romanian, Russian, Serbian, Spanish, Swedish, Turkish, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/QuickTextPaste_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/QuickTextPaste_icon256-150x150.pngzbymalSystemowe64-bit,automatyzacja,QuickTextPaste,QuickTextPaste portable,tekst,wklejanie,wstawianie
QuickTextPaste to mały przenośny program, który umożliwia wstawianie (wklejenie) szybko zdefiniowanego tekstu w dowolnej aplikacji systemu Windows za pomocą skrótów klawiaturowych. Pozwala na przygotowanie kilku tekstów i przypisanie każdemu z nich innego skrótu. Można również wklejać adres e-mail, którego regularnie używamy, podpis, gdy komentujemy na forach internetowych lub blogach...