PassPilot.com 1.9.6 online

PassPilot

PassPilot.com to darmowy menedżer haseł, stworzony z pasją dla tych którzy nie ufają nikomu i lubią mieć pełną kontrolę nad swoimi danymi.
Jeżeli skorzystasz z opcji offline i zapiszesz swoje hasła do pliku, który sam w sobie jest pełnowartościową aplikacją, możesz używać go bez Internetu, bez limitów, bez reklam, za darmo, na zawsze.

Aplikacja PassPilot.com to nie tylko menedżer haseł (password manager), czyli taki „notatnik” do przechowywania informacji o hasłach do różnych stron internetowych, ale można w nim przechowywać wszelkie informacje które chcemy zachować w sekrecie takie jak dane z dokumentów, adresy, ważne daty, kontakty i wiele innych.
W aplikacji dodaje się wpisy (rekordy) które zawierają głównie dane logowania do różnych serwisów internetowych jak login i hasło, ale można dodawać wpisy zawierające dowolne inne informacje.
Takie wpisy/rekordy podczas zapisywania są szyfrowane Twoim hasłem głównym i nikt nie będzie w stanie ich rozszyfrować bez znajomości Twojego hasła dlatego nie dziel się nigdy tym hasłem z nikim.
Tak naprawdę musisz pamiętać tylko swoje hasło główne resztę haseł odczytasz z aplikacji.

Twoje hasło główne jest bardzo ważne ponieważ nikt nie będzie w stanie go odzyskać jeśli go zapomnisz, więc najlepiej zapisz je na kartce i trzymaj w bezpiecznym miejscu.

Aplikacją PassPilot.com możesz zapisywać zaszyfrowane dane na serwerach PassPilot po wcześniejszym zarejestrowaniu się i zalogowaniu lub możesz zapisywać zaszyfrowane informacje do pliku bez logowania się i korzystać z takiego pliku bez Internetu.

 PassPilot to nie tylko aplikacja online, jeżeli zapiszemy hasła do pliku to ten plik staje się pełnoprawną aplikacją portable i nie wymaga już nawet dostępu do Internetu.

Najważniejsze funkcje aplikacji PassPilot.com:
 • Silne szyfrowanie AES (256bits) wykorzystujące bibliotekę Stanford Javascript Crypto Library (SJCL)
 • Nie ufaj nikomu (trust no one) – nigdy Twoje dane w formie niezaszyfrowanej nie opuszczą Twojej przeglądarki
 • Nikt, nigdy nie pozna twojego hasła które również nigdy i nigdzie nie jest wysyłane (szyfrowanie następuje w Twojej przeglądarce)
 • Kod aplikacji jest jawny, każdy kto dobrze zna JavaScript może sprawdzić jak działa aplikacja, wystarczy wyświetlić źródło strony.
 • Możesz zapisać wszystko do pliku i używać pełnej aplikacji bez połączenia z Internetem (off the grid), bez ograniczeń, bez reklam, za darmo, na zawsze.
 • Jeśli chcesz, również za darmo, możesz się zarejestrować, żeby zapisywać zaszyfrowane dane online i odczytywać gdziekolwiek jesteś na wszystkich swoich urządzeniach mając dostęp do Internetu
 • Potrafi generować 6-cyfrowe hasła jednorazowe (TOTP) wykorzystywane przy weryfikacji dwuetapowej (2FA)
 • Zawiera generator silnych haseł
 • Sprawdza siłę haseł oraz pokazuje słabe i powtarzające się hasła.
 • Dwa schematy kolorów do wyboru
 • Dwie wersje językowe
 • Oraz wiele więcej i cały czas jest aktywnie wspierany.

FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Autorem aplikacji jest Michał Bednarczyk. Stworzył również aplikację do kolorowania na Androida (24hday coloring) dla syna ponieważ, jak sam pisze, nie podobały mu się inne aplikacje dla dzieci pełne reklam (co jest po prostu okrutne).
Aplikacja PassPilot.com i funkcjonalność są dostarczane bezpłatnie, ale możesz wesprzeć twórcę darowizną w celu zapewnienia ciągłości rozwoju aplikacji i pokrycia kosztów utrzymania serwera.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja (opcjonalnie)
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

Languages: English, Polish.

You may also like...