Pocket_Radio_Player_icon256Pocket Radio Player, to darmowy odtwarzacz radia kompatybilny z systemami Linux, Mac i Windows, bez konieczności instalowania. Oprogramowanie to koncentruje się na oferowaniu podstawowych funkcji.
Interfejs użytkownika jest prosty i czytelny, pozwalający na dostęp do stacji radiowych za pomocą jednego kliknięcia. Program oferuje rozbudowaną listę stacji radiowych do wyboru. Zapewnia doskonałą jakość dźwięku, poprzez wykorzystanie systemu audio FMOD i ma dobry czas reakcji.
Można ocenić stacje zgodnie z własnymi preferencjami (przeciętne, złe, dobre, wspaniałe, ulubiona stacja) i usuwać je. Oferuje sterowniki do regulacji głośności i funkcję przechodzenia do stacji poprzedniej lub następnej. Posiada wbudowany edytor stacji, który pozwala dokonać kilku zmian w stacjach radiowych. Można zmienić nazwę stacji i adres URL, dodać nowy adres URL i modyfikować gatunek muzyczny stacji. Możliwe jest również, aby wybrać logo do stacji radiowej z predefiniowanej listy lub dodać nowe. Wygląd programu Pocket Radio Player można modyfikować.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.zip/ (15 MB / 21 MB)
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Catalan, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Spanish, Swedish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Pocket_Radio_Player_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Pocket_Radio_Player_icon256-150x150.pngzbymalOdtwarzacze audio-video64-bit,Audio,FMOD,Pocket Radio Player,Pocket Radio Player portable,Radio,URL
Pocket Radio Player, to darmowy odtwarzacz radia kompatybilny z systemami Linux, Mac i Windows, bez konieczności instalowania. Oprogramowanie to koncentruje się na oferowaniu podstawowych funkcji. Interfejs użytkownika jest prosty i czytelny, pozwalający na dostęp do stacji radiowych za pomocą jednego kliknięcia. Program oferuje rozbudowaną listę stacji radiowych do wyboru. Zapewnia...