Pocket Radio Player 220213 portable

Pocket Radio Player portable

Pocket Radio Player to darmowy odtwarzacz radia kompatybilny z systemami Linux, Mac i Windows, bez konieczności instalowania. Oprogramowanie to koncentruje się na oferowaniu podstawowych funkcji

Interfejs użytkownika jest prosty i czytelny, pozwalający na dostęp do stacji radiowych za pomocą jednego kliknięcia. Program oferuje rozbudowaną listę stacji radiowych do wyboru. Zapewnia doskonałą jakość dźwięku, poprzez wykorzystanie systemu audio FMOD i ma dobry czas reakcji

Można ocenić stacje zgodnie z własnymi preferencjami (przeciętne, złe, dobre, wspaniałe, ulubiona stacja) i usuwać je. Oferuje sterowniki do regulacji głośności i funkcję przechodzenia do stacji poprzedniej lub następnej. Posiada wbudowany edytor stacji, który pozwala dokonać kilku zmian w stacjach radiowych. Można zmienić nazwę stacji i adres URL, dodać nowy adres URL i modyfikować gatunek muzyczny stacji. Możliwe jest również, aby wybrać logo do stacji radiowej z predefiniowanej listy lub dodać nowe. Wygląd programu Pocket Radio Player można modyfikować.

Możesz pobrać najnowsze pliki stacji. Najpierw usuń wszystkie stare pliki stacji. Usuń również plik „prp.dat” z folderu głównego. Pobierz stacje:
Full Pack (<14 MB)
Slim Pack (<1 MB)

Aby włączyć nagrywanie MP3, umieść „libmp3lame.dll” w folderze PRP. Ta zewnętrzna biblioteka nie jest częścią dystrybucji. Proszę używać wersji 3.99.5 z Rarewares lub 3.100 z free-codecs (każdy jako kompilacja x86-Win32).

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Catalan, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Korean, Lithuanian, Norwegian, Polish, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...