Portable Chrome Updater 1.4.3.0 (Google Chrome 111.0.5563.111)

Portable Chrome Updater

Portable Chrome Updater (PorChromeUpd) to przenośny program dla systemów Microsoft Windows, który pobiera przenośne wersje przeglądarki Google Chrome (na tej stronie inne wersje portable) i aktualizuje istniejące przenośne wersje.
Język interfejsu systemu Windows określa, która przenośna wersja przeglądarki Google Chrome jest pobierana przez aplikację Chrome Portable Updater.

Firma Google, tak naprawdę, nie oferuje przenośnych wersji przeglądarki internetowej Google Chrome do pobrania. Chromium, przeglądarka, na której opiera się Google Chrome, jest dostępna, jako wersja przenośna.
Możliwe jest uruchomienie Google Chrome jako wersji przenośnej, ale aktualizacja nie jest prosta, ponieważ nie ma wielu rozwiązań, które nieco automatyzują aktualizację.
Z drugiej strony użytkownicy Chromium mają do dyspozycji szeroką gamę programów do automatycznej aktualizacji przeglądarki Chromium.
/Martin Brinkmann/

Martin Brinkmann jest dziennikarzem z Niemiec, który w 2005 roku założył firmę gHacks Technology News. Pasjonuje się wszystkimi sprawami technicznymi i zna Internet i komputery, jak własną kieszeń. Możesz śledzić Martina: Facebook lub Twitter.

Proszę nie rejestrować przeglądarki, jako domyślnej za pośrednictwem przeglądarki przenośnej.

Portable Chrome Updater – pomoc:

Wszystko, co musisz zrobić, aby cieszyć się przeglądarką Google Chrome w wersji przenośnej:

01. Pobierz Portable Chrome Updater.
02. Wypakuj pobrane archiwum.
03. Program wyodrębnia przenośne wersje Chrome do folderów w strukturze głównej. Możesz przenieść folder do żądanej lokalizacji.
04. W katalogu głównym znajdują się dwa pliki wykonywalne.
a) Chrome Updater x86-x64 Lang_EN Einzel Ordner.exe wyodrębnia wybraną wersję kanału Chrome do własnego folderu, np. Chrome Dev x64. Możesz go użyć do utworzenia do 8 różnych przenośnych folderów Chrome, aby uruchamiać je indywidualnie (świetne do testowania)
b) Chrome Updater x86-x64 Lang_EN Nur Chrome Ordner.exe wyodrębnia wybraną wersję kanału do folderu Chrome (zastępując w ten sposób każdą wersję, która już istnieje w tym folderze).
- innymi słowy: jeśli planujesz używać różnych wersji Chrome, uruchom plik wykonywalny wymieniony w punkcie 04.a, jeśli chcesz tylko jedną wersję Chrome, uruchom exe w 04.b.
05. Aplikacja wyświetla przyciski pobierania dla wszystkich kanałów Chrome i obsługiwanych architektur Windows.
05. Wybierz ten, który chcesz i poczekaj na zakończenie pobierania.

Wszystkie pliki są pobierane do folderu w katalogu, z którego został uruchomiony Portable Chrome Updater.

Użytkownicy systemu Windows, którzy wolą korzystać z wiersza poleceń, również mogą to zrobić: po prostu dodaj następujące parametry do nazwy aplikacji, aby uruchomić pobieranie z wiersza poleceń lub plików wsadowych:
- canary86 == Chrome x86 Canary
- canary64 == Chrome x64 Canary
- dev86 == Chrome x86 Developer
- dev64 == Chrome x64 Developer
- beta86 == Chrome x86 Beta
- beta64 == Chrome x64 Beta
- stable86 == Chrome x86 Stable
- stable64 == Chrome x64 Stable

Przykład: C:\"Chrome Updater x86-x64 Lang_EN Einzel Ordner.exe" canary64, aby pobrać wersję 64-bit Canary do własnego folderu.

Przy pierwszym uruchomieniu Launchera zostaniesz zapytany, czy chcesz użyć jednego profilu dla każdej wersji (domyślnie).
Lub użyj wspólnego profilu dla wszystkich wersji lub domyślnego profilu użytkownika przechowywanego w „%USERPROFILE%\AppData\Local\Google\XXX”.
Program uruchamiający utworzy również plik o nazwie „Profile.txt” w odpowiednim folderze przeglądarki.
Program uruchamiający czyta ten plik przy następnym uruchomieniu, aby wiedzieć, gdzie profil został zapisany.
Opcje wiersza poleceń można dodać do pierwszego wiersza pliku „Profile.txt” znajdującego się w odpowiednich folderach przeglądarki.
Program uruchamiający może teraz dodatkowo obsługiwać opcje wiersza poleceń, które są dodawane do skrótu. Ale można je również uruchomić w ten sposób w wierszu polecenia.
Przykład: Chrome Launcher.exe --profile-directory="Profile 1" --app="https://deskmodder.de"

Program Portable Chrome Updater nie jest stowarzyszony, powiązany, autoryzowany, wspierany, ani w żaden sposób oficjalnie powiązany z firmą Google. Nazwa Google Chrome (Chrome), jak również powiązane nazwy, znaki, emblematy i obrazy są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google LLC (dawniej Google Inc.).

Narzędzie Portable Chrome Updater do poprawnej pracy wymaga w systemie platformy Microsoft .NET Framework 4.6.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (MIT License)

Program uruchamiający Portable Chrome Updater jest w języku angielskim, dlatego na zrzutach ekranu (również, powyżej, w wątku: „Portable Chrome Updater – pomoc: Wszystko, co musisz zrobić, aby cieszyć się przeglądarką Google Chrome w wersji przenośnej„) można zobaczyć parę zwrotów, które są przetłumaczone na język polski. Natomiast przeglądarka Chrome będzie w języku systemu operacyjnego.

Language Portable Chrome Updater: English

Languages Google Chrome: Arabic, Bengali, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified & Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (UK/US), Estonian, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kanada, Korean, Latvian, Lithuanian, Malayalam, Marathi, Norwegian, Oriya, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovakian, Slovenian, Spanish, Spanish (Latin America), Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese…

You may also like...