Proton Mail 5.0.13.3 online

Proton Mail

Proton Mail to bezpieczna poczta e-mail ulokowana w Szwajcarii. Prosty w użyciu, bezpieczny serwis pocztowy z wbudowanym szyfrowaniem end-to-end oraz najbardziej nowoczesnymi funkcjami z dziedziny bezpieczeństwa. Celem producenta Proton Technologies AG jest zbudowanie Internetu, który szanuje prywatność i jest odporny na cyberataki.

Poczta Proton Mail jest bardzo prosta w użyciu. Nie musisz niczego instalować lub zarządzać kluczami szyfrującymi. Jeśli jesteś w stanie używać Gmaila, Thunderbirda czy Outlooka, możesz też używać Proton Maila.

Proton Technologies AG:

  • Wszystkie dane użytkowników są chronione przez szwajcarską Ustawę o Ochronie Danych (DPA) oraz szwajcarskie Rozporządzenie o Ochronie Danych (DPO), które zapewniają najwyższą ochronę prywatności na świecie dla osób indywidualnych i korporacji. Ponieważ ProtonMail jest poza jurysdykcją USA i UE, tylko nakaz sądowy z Sądu Kantonalnego w Genewie lub szwajcarski Sąd Najwyższy może zmusić nas do wydania posiadanych przez nas, bardzo ograniczonych informacji o użytkowniku.

Prywatność jest fundamentalnym prawem człowieka

Co zapewnia poczta Proton Mail:
  • Szwajcarska polityka prywatności: Twoje dane są przechowywane na zaszyfrowanych serwerach, rozmieszczonych w kilku centrach danych zabezpieczonych biometrycznie.
  • Szyfrowanie end-to-end: do zabezpieczenia wiadomości używane jest szyfrowania end-to-end po stronie klienta. Oznacza to, że nawet Proton Technologies AG nie jest w stanie odszyfrować i przeczytać Twoich wiadomości ani przekazać ich stronom trzecim.
  • Twoje dane, Twoje zasady: Proton Mail to poczta e-mail, która szanuje prywatność i stawia ludzi (nie reklamodawców) na pierwszym miejscu. Twoje dane należą do Ciebie, a nasze szyfrowanie to zapewnia. Zapewniamy również anonimową pocztę przez sieć Tor.
  • Otwarty kod źródłowy: Proton Mail posiada otwarty kod źródłowy, a podstawowe konta zawsze pozostaną darmowe.
  • Łatwy w użyciu: może być używany na dowolnym urządzeniu, bez instalacji oprogramowania. Bezpieczne konta Proton Mail są w pełni kompatybilne z innymi dostawcami poczty e-mail. Możesz wysyłać i odbierać wiadomości tak, jak zawsze.
  • Kalendarz i dysk: usługi Proton Calendar i Proton Drive zwiększają prywatność Twoich wydarzeń i dokumentów. Nasza bezpieczna usługa poczty e-mail jest zintegrowana z zaszyfrowanym kalendarzem, co pozwala zachować prywatność wydarzeń.

Funkcja Easy Switch umożliwia bezproblemowe przeniesienie istniejących wiadomości e-mail, kalendarzy i kontaktów z konta Google lub od innego dostawcy. Możesz całkowicie przenieść się do Proton za pomocą kilku kliknięć – dowiedz się więcej

Wersja bezpłatna: 1 użytkownik, 1 GB miejsca, 150 wiadomości dziennie, 3 foldery (etykiety), limitowane wsparcie. Są jeszcze wersje Plus, Professional i Visionary, płatne od 5 do 30 € miesięcznie.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freemium)

Portable /.zip/: jeśli chcecie mieć ten program w wersji przenośnej wykorzystajcie Web2Desk. Jest to narzędzie, które tworzy aplikacje komputerowe dla Twoich ulubionych witryn internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Niezależnie od platformy (macOS, Linux, Windows) i jest za darmo! Pobierz aplikacje np. dla kanałów YouTube, mediów społecznościowych czy ulubionych witryn muzycznych. Na stronie wpisujemy adres URL witryny, nazwę aplikacji i wybieramy ikonę. Wpisujemy adres e-mail, na który ma być wysłana aplikacja (możemy ją pobrać bezpośrednio ze strony). Zaznaczamy też, jaki nas interesuje system komputerowy. Ostatnią czynnością jest kliknięcie „Utwórz aplikację komputerową (Create Desktop App)„.
Strona jest tylko w języku angielskim, a Web2Desk tylko do użytku osobistego ( do użytku biznesowego używaj Web2Desk Business).

Languages: Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, English, French, German, Greek, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Italian, Japanese, Kabyle, Nederlands (Dutch), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...