IDPhotoStudio_icon256IDPhotoStudio to niezwykle prosty program umożliwiający powielanie i drukowanie zdjęć portretowych wykorzystywanych w dokumentach tożsamości, np.paszportach, legitymacjach czy dowodach osobistych.

Pozwala drukować wiele zdjęć jednocześnie (od 1 do 30), korzystając z domyślnej drukarki systemu Windows.

W aplikacji IDPhotoStudio możemy wybrać wymiar zdjęcia w zależności od kraju w jakim będzie użyty i jakie tam wymogi obowiązują, jeśli chodzi o wielkość zdjęcia. Możemy wybrać kolor zdjęcia ( kolor, odcienie szarości, sepia), jak również obracać je.

Działa w systemach; Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.zip/ (704 KB / 1,72 MB) Pobierz /.paf.exe PApps/ v. 2.15.2.61
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Albanian, Arabic, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, Hebrew, Hungarian, Italian, Polish, Romanian, Russian, Slovenian, Vietnamese.

https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/IDPhotoStudio_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/IDPhotoStudio_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalDrukPAFTworzenie i obróbka grafikiDruk,Grafika,IDPhotoStudio,IDPhotoStudio portable,Obróbka grafiki
IDPhotoStudio to niezwykle prosty program umożliwiający powielanie i drukowanie zdjęć portretowych wykorzystywanych w dokumentach tożsamości, np.paszportach, legitymacjach czy dowodach osobistych. Pozwala drukować wiele zdjęć jednocześnie (od 1 do 30), korzystając z domyślnej drukarki systemu Windows. W aplikacji IDPhotoStudio możemy wybrać wymiar zdjęcia w zależności od kraju w jakim będzie użyty i...