RSSOwl 2.2.1 portable

RSSOwl to darmowy i potężny czytnik kanałów informacyjnych RSS, RDF i Atom. Program pozwala na gromadzenie, organizowanie i wyszukiwanie informacji poprzez wygodny interfejs, jest łatwy w obsłudze i wysoce konfigurowalny. Pozwala na przeglądanie, zarządzanie, wyszukiwanie, aktualizowanie, katalogowanie, eksportowanie i importowanie wielu różnorakich wiadomości.

Kanały informacyjne  możemy przeglądać w wielu kartach, synchronizuje się z kontem Google Reader, ma wbudowana przeglądarkę stron internetowych, wyświetla nagłówki przychodzących wiadomości w wyskakującym okienku. Udostępnia informacje innym użytkownikom na takich portalach społecznościowych jak Facebook, Twitter, Digg i innych. To tylko niektóre funkcje jakie oferuje nam program RSSOwl.

Program RSSOwl do poprawnej pracy wymaga zainstalowanego w systemie środowiska Java Runtime Enviroment.

jPortable (dawniej Java Portable)

UWAGA: RSSOwl nie jest aktualizowany i ma kilka znanych luk w zabezpieczeniach. Nie używaj go już więcej.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Program sam pobierze dodatkowe języki, jeżeli wykonamy następujące czynności: klikamy Tools > Language > Download Additional Languages… W nowym oknie, które zobaczymy zaznaczamy RROwl.org > Next, w kolejnym oknie zaznaczamy I accept the terms in the license agreements > Next > Install All > Finish. Następnie uruchamiamy program ponownie.

Languages: English i inne/other: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, French, German, Italian, Polish, Serbian, Spanish.

You may also like...