RSSOwl_icon256RSSOwl to darmowy i potężny czytnik kanałów informacyjnych RSS, RDF i Atom. Program pozwala na gromadzenie, organizowanie i wyszukiwanie informacji poprzez wygodny interfejs, jest łatwy w obsłudze i wysoce konfigurowalny. Pozwala na przeglądanie, zarządzanie, wyszukiwanie, aktualizowanie, katalogowanie, eksportowanie i importowanie wielu różnorakich wiadomości.
Kanały informacyjne  możemy przeglądać w wielu kartach, synchronizuje się z kontem Google Reader, ma wbudowana przeglądarkę stron internetowych, wyświetla nagłówki przychodzących wiadomości w wyskakującym okienku. Udostępnia informacje innym użytkownikom na takich portalach społecznościowych jak Facebook, Twitter, Digg i innych. To tylko niektóre funkcje jakie oferuje nam program RSSOwl.

Info
Program sam pobierze dodatkowe języki, jeżeli wykonamy następujące czynności: klikamy Tools > Language > Download Additional Languages… W nowym oknie, które zobaczymy zaznaczamy RROwl.org > Next, w kolejnym oknie zaznaczamy I accept the terms in the license agreements > Next > Install All > Finish. Następnie uruchamiamy program ponownie.
Uwaga
Program RSSOwl do poprawnej pracy wymaga zainstalowanego w systemie środowiska Java Runtime Enviroment.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 14,8 MB / 31,6 MB ) /winPenPack/ Pobierz /.paf Apps test /
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
English i inne/other: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, French, German, Italian, Polish, Serbian, Spanish.
Zrzuty ekrany / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/11/RSSOwl_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/11/RSSOwl_icon256-150x150.pngzbymalCzytniki RSSPAFAtom,RDF,RSS,RSSOwl,RSSOwl portable
RSSOwl to darmowy i potężny czytnik kanałów informacyjnych RSS, RDF i Atom. Program pozwala na gromadzenie, organizowanie i wyszukiwanie informacji poprzez wygodny interfejs, jest łatwy w obsłudze i wysoce konfigurowalny. Pozwala na przeglądanie, zarządzanie, wyszukiwanie, aktualizowanie, katalogowanie, eksportowanie i importowanie wielu różnorakich wiadomości. Kanały informacyjne  możemy przeglądać w wielu kartach,...