ShellMenuView to bardzo małe narzędzie, które wyświetla listę statycznych (stałych) elementów, które pojawiły się w menu kontekstowym po kliknięciu prawym przyciskiem myszy plik lub folder w Eksploratorze Windows i pozwala łatwo wyłączyć te niechciane elementy.
Za pomocą tego narzędzia możemy w prosty i szybki sposób zablokować lub całkowicie usunąć niechciane elementy menu.
Program ShellMenuView nie wymaga żadnego procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego wystarczy uruchomić plik wykonywalny shmnview.exe.

Główne okno aplikacji wyświetla listę pozycji menu. Można wybrać jedną lub więcej pozycji menu i włączyć lub wyłączyć je. Można również ustawić lub usunąć tryb rozszerzony z pozycji menu. gdy pozycja menu jest w trybie rozszerzonym, element jest wyświetlany tylko wtedy, gdy zostanie naciśnięty klawisz Shift, gdy menu kontekstowe jest otwarte.

Niektóre z elementów w menu kontekstowym Eksploratora Windows są tworzone dynamicznie za pomocą rozszerzenia powłoki. W tych przypadkach, można użyć narzędzia ShellExView, aby je wyłączyć.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /32-bit/ (48 KB / 76,0 KB) Pobierz /64-bit/ Spolszczenie /PL/ Plik językowy wrzucamy do folderu programu.

Other languages
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

inne/other: Arabic, Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Valencian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/ShellMenuView_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/ShellMenuView_icon256-150x150.pngzbymalSystemowe64-bit,Menu kontekstowe,ShellMenuView,ShellMenuView portable
ShellMenuView to bardzo małe narzędzie, które wyświetla listę statycznych (stałych) elementów, które pojawiły się w menu kontekstowym po kliknięciu prawym przyciskiem myszy plik lub folder w Eksploratorze Windows i pozwala łatwo wyłączyć te niechciane elementy. Za pomocą tego narzędzia możemy w prosty i szybki sposób zablokować lub całkowicie usunąć niechciane...