PNotes.NET_icon256PNotes.NET to łatwa w obsłudze i bogata w funkcje aplikacja przeznaczona do tworzenia i zarządzania wirtualnymi notatkami i przypomnieniami na pulpicie (tzw. karteczki).
PNotes.NET (napisany w C #, wymaga .NET Framework 4), jest zmodyfikowaną wersją aplikacji PNotes i został wyposażony w dodatkowe funkcje.

Dodatkowe funkcje to:
-dodatkowe opcje formatowania
-symbole dla wzorów, schematów, równań i innych specjalnych treści
-organizacja notatek w tabelach
-usprawione sprawdzanie pisowni przy użyciu biblioteki Hunspell
-umieszcza część notatki lub całej noty na portalach społecznościowych (zwykle z trzech predefiniowanych wtyczek dla Facebooka, Twittera i LinkedIn)
-pozwala wstawić posty z sieci społecznościowych do notatek
-pozwala na szyfrowanie tekstu notatki, która staje się niewidoczna
-importuje notatki lub ustawienia z innej wersji programu
-wysyła notatki jako tekst lub archiwum ZIP poprzez SMTP, bez korzystania z programu klienta poczty e-mail (MS Outlook i Gmail)
-synchronizacja z usług w chmurze za pośrednictwem wtyczek (m.in. FTP)
-eksport do MS Outlook Notes (wymaga programu Outlook)
-konfigurowalne czcionki UI.

Pełna lista różnic na stronie domowej programu. Spolszczenie: polski plik językowy, po pobraniu i rozpakowaniu (plik polish_pl.xml), wrzucamy do folderu “lang” programu.
Uwaga
Program do działania wymaga środowiska .NET Framework 4.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 (8,10 również 64-bit)
Licencja: bezpłatny (GPL)

Pobierz (3,7 MB / 8,0 MB) Spolszczenie /PL/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Pluginy: link

Skórki (skins): link

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: English i inne/others: Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Czech, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Spanish (Guatemala), Turkish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/10/PNotes.NET_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/10/PNotes.NET_icon256-150x150.pngzbymalDodatkiNotatkiKarteczki,Notatki,PNotes.NET,PNotes.NET portable,wirtualne notatki
PNotes.NET to łatwa w obsłudze i bogata w funkcje aplikacja przeznaczona do tworzenia i zarządzania wirtualnymi notatkami i przypomnieniami na pulpicie (tzw. karteczki). PNotes.NET (napisany w C #, wymaga .NET Framework 4), jest zmodyfikowaną wersją aplikacji PNotes i został wyposażony w dodatkowe funkcje. Dodatkowe funkcje to: -dodatkowe opcje formatowania -symbole dla wzorów, schematów,...