Brackets_icon256Brackets jest łatwym w obsłudze edytorem HTML i generatorem kodu z obsługą CSS i JavaScript, wyposażony w funkcję podglądu na żywo, podświetlanie składni i autouzupełniania. Ten przystępny edytor kodu przeznaczony jest dla młodych twórców, którzy pracują z projektami w CSS, HTML i JavaScript.
Trzeba zaznaczyć, że program jest we wczesnej fazie rozwoju.
Okno programu składa się z prostych linii, które sprawiają, że cały obszar roboczy jest bardzo czytelny. Linie są ponumerowane, a na pasku statusu pokazuje aktualną linię kursora i kolumny. Podświetlanie składni jest obsługiwane dla wyżej wymienionych języków, wraz z inteligentnym uzupełnianiem kodu, w celu przyspieszenia pracy kodera poprzez zmniejszenie błędów.
Program obsługuje standardowe narzędzia do edycji.
Program jest inny niż typowy edytor. Jedną z różnic jest to, że edytor ten został napisany w języku JavaScript. Nie obciąża zbytnio komputera podczas pracy. Brackets ma wsparcie dla przeglądarki Google Chrome.

Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware – MIT License)

Pobierz /.paf.exe Sagie Gur-Ari/ (41 MB / 163 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.msi/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified ), Croatian, Czech , Dutch, Finnish, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Korean, Norwegian, Persian, Polish, Portugues, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/Brackets_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/Brackets_icon256-150x150.pngzbymalInternetowePAFTworzenie stron internetowychCSS,edytor HTML,Google Chrome,HTML,Javascript,Strony www
Brackets jest łatwym w obsłudze edytorem HTML i generatorem kodu z obsługą CSS i JavaScript, wyposażony w funkcję podglądu na żywo, podświetlanie składni i autouzupełniania. Ten przystępny edytor kodu przeznaczony jest dla młodych twórców, którzy pracują z projektami w CSS, HTML i JavaScript. Trzeba zaznaczyć, że program jest we wczesnej...