SterJo Facebook Password Finder 2.0 portable

SterJo Facebook Password Finder

SterJo Facebook Password Finder to darmowa aplikacja przeznaczona do odzyskiwania hasła do konta Facebooka zapisanego w większości przeglądarek internetowych. Prawie każda przeglądarka ma opcję zapamiętywania loginów i oszczędzania czasu, gdy trzeba je ponownie wpisać. Ale czasami możesz łatwo zapomnieć hasło na Facebooku, zwłaszcza jeśli często je zmieniasz.

Głównym celem tego narzędzia jest pomoc użytkownikom, którzy zapomnieli hasła i chcą je natychmiast odzyskać. Interfejs programu jest bardzo prosty w obsłudze, a wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk, aby odzyskać dane logowania na Facebooku.

UWAGA! To NIE jest haker hasłeł do Facebooka, ani nawet łamacz haseł do Facebooka i powinien być używany tylko do odzyskiwania własnego zapomnianego loginu przechowywanego przez przeglądarkę internetową.

Ostrzeżenie!‎‎ Mozilla zacząła automatycznie przełączać użytkowników z 32-bitowych Firefoxów do 64-bit Firefoxy, z aktualizacją w wersji 56.0.1 (9.10.2017r.). Ponieważ moje oprogramowanie jest 32-bitowe, moduł odszyfrowywania dla Firefoksa nie może być załadowany, a zatem pola nazwy użytkownika i hasła są wyświetlane puste. Jeśli nadal musisz odzyskać dane logowania zobacz, jak zrezygnować z 32-bitowej migracji Firefoksa do 64-bit‎.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Languages: Albanian, Arabic, Bengali, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Macedonian, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Punjabi, Romanian, Russian, Serbian (Cyrillic & Latin), Sovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...