Picture Cutout Guide Lite wycina obiekty z dowolnego zdjęcia. Aplikacja posiada przejrzysty interfejs, intuicyjny układ, który powinien ułatwić wszystkim zadanie, które chcemy wykonać. Ponadto zawiera rozbudowane tutoriale (zwane “Pokazami”) o większości zadań jakie można wykonać. W ten sposób można dowiedzieć się, jak oddzielić obiektów z tła i jak np. dodawać różne efekty.

Picture Cutout Guide Lite jest wyposażony w kilka podstawowych narzędzi, takich jak zmiana rozmiaru, przycinanie i obracanie. Można również dodać tekst do zdjęcia, przez wybranie nazwy czcionki, rozmiaru, koloru, pogrubienia, podkreślenia lub przekreślenia.
Dodatkowo, kiedy oddzielamy obiekty od tła, można stosować różne efekty. Na przykład, w tło może być zastąpione kolorem. Każdy z objawów może być regulowana przy pomocy rozwijanego menu lub za pośrednictwem suwaka.
Poziom jasności obrazu i kontrast mogą być regulowane przy pomocy kilku przycisków interfejsu. Program obsługuje różne formaty plików, takie jak JPG, TIFF, PNG i BMP.

Info
Program zawiera przykładowe pokazy swoich możliwości.
Działa w systemach: Windows XP /32-bit/ oraz Vista,7,8 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 3,89 MB / 7,32 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz
Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Russian, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.
Zrzuty ekranu / Screenshots
Picture_Cutout_Guide_Lite_1 Picture_Cutout_Guide_Lite_2
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/11/Picture_Cutout_Guide_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2013/11/Picture_Cutout_Guide_icon256-150x150.pngzbymalTworzenie i obróbka grafikiBMP,JPG,Picture Cutout Guide Lite,Picture Cutout Guide Lite portable,PNG,TIFF,wycinanie obiektów
Picture Cutout Guide Lite wycina obiekty z dowolnego zdjęcia. Aplikacja posiada przejrzysty interfejs, intuicyjny układ, który powinien ułatwić wszystkim zadanie, które chcemy wykonać. Ponadto zawiera rozbudowane tutoriale (zwane 'Pokazami') o większości zadań jakie można wykonać. W ten sposób można dowiedzieć się, jak oddzielić obiektów z tła i jak np....