Supremo_Remote_Desktop_icon256Supremo Remote Desktop to przyjazne dla użytkownika rozwiązanie programowe, które pozwala łączyć się z komputerami zdalnymi i przenieść wiele plików z jednego komputera do drugiego. Jest niewielką aplikacją niewymagającą instalacji w systemie (portable) i nie ma specjalnych wymagań co do konfiguracji firewalla i routera.

Aby połączyć się z komputerem zdalnym, należy wpisać “Twoje ID” w głównym oknie aplikacji zainstalowanej na komputerze PC, wraz z odpowiednim hasłem, a następnie nacisnąć przycisk “Połącz”. Co spowoduje wyświetlenie pulpitu zdalnego komputera i pozwali na wykonywanie wielu operacji na nim (opóźnienie wynosi kilku sekund).

Główne cechy programu Supremo Remote Desktop:
– łatwa obsługa
– niewielkie rozmiary
– aplikacja przenośna (portable)
– brak konieczności konfigurowania routera czy zapory sieciowej (firewalla)
– umożliwia wielu użytkownikom na łączenie się do tego samego komputera
– szyfrowanie połączeń za pomocą algorytmu AES 256-bit
– przesyłanie plików w obie strony
– listy zablokowanych ID
– wbudowany czat (kontakt z wieloma użytkownikami jednocześnie)
– obsługa technologii „przeciągnij i upuść”
– histoeia połączeń
– książka adresowa.

Info
Deinstalacja: jako, że program jest przenośny (portable) wystarczy usunąć plik Supremo.exe. Jest również możliwość odinstalowania poprzez menu opcji.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: freeware (darmowa, tylko do użytku domowego)

Pobierz /.exe portable/ (6,11 MB)
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Armenian, Bosnian, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Dutch, English, Estonian, French, German, Greek, Italian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

Supremo_Remote_Desktop_1 Supremo_Remote_Desktop_2 Supremo_Remote_Desktop_3

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/05/Supremo_Remote_Desktop_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/05/Supremo_Remote_Desktop_icon256-150x150.pngzbymalInternetoweCzat,przesyłanie plików,Supremo Remote Desktop,Supremo Remote Desktop portable,zdalne sterowanie komputerem
Supremo Remote Desktop to przyjazne dla użytkownika rozwiązanie programowe, które pozwala łączyć się z komputerami zdalnymi i przenieść wiele plików z jednego komputera do drugiego. Jest niewielką aplikacją niewymagającą instalacji w systemie (portable) i nie ma specjalnych wymagań co do konfiguracji firewalla i routera. Aby połączyć się z komputerem zdalnym,...