SyMenu 7.01.8127 portable

SyMenu

SyMenu to program, z grupy aplikacji portable (programy przenośne), tworzący dodatkowe menu w zasobniku systemowym. Menu to pozwala w prosty i szybki sposób uruchamiać, porządkować i odnajdywać programy i aplikacje znajdujące się na dysku.
Co więcej, program może automatycznie dodać łącza do aplikacji znajdujących się na naszym komputerze. Każda pozycja na liście programu może znajdować się w uporządkowanej strukturze katalogów, z różnokolorowym oznaczeniem, może także zostać odszukana za pomocą wbudowanej w program wyszukiwarki. Możemy dostosować SyMenu według własnych potrzeb w prosty i szybki sposób. Wystarczy dodać łącza do programów, dokumentów, poleceń systemu Windows, folderów, czy skrótów internetowych. Nową pozycję na listę można dodać stosując metodę ‘przeciągnij i upuść’ lub używając narzędzia automatycznego importu plików wykonywalnych. Połączone z programem aplikacje mogą znajdować się na tym samym dysku wymiennym, a także na komputerze użytkownika, bowiem SyMenu obsługuje ścieżki zarówno względne, jak i bezwzględne (np.: C:WindowsExplorer.exe)

Najważniejsze funkcje SyMenu:

-pasek wyszukiwania (Jak w Windows Vista) pozwala na szybkie przeszukiwanie wśród połączeń z menu programu
-przeszukiwanie Menu Start systemu Windows: potrafi wyszukać także programy w Menu Start użytkownika komputera
-menadżer rozszerzeń pozwala na tymczasowe przypisanie rozszerzeń plików w systemie do programów z listy SyMenu
-autouruchamianie pozwala na uruchamianie i/lub wywoływanie aplikacji i pozycji listy SyMenu podczas uruchomienia lub zamykania aplikacji
-tryby wywołań : Uruchom, Uruchom jako, Otwórz folder i Pokaż Właściwości
-import plików wykonywalnych umożliwia grupowy import plików na listę programu.

Do poprawnego działania programu wymagany jest pakiet NET. Framework w wersji 2.0 lub nowszej.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Zmiany w wersji: link

Languages: Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...