WindowTop 5.22.6 portable

WindowTop

WindowTop pozwoli Ci zoptymalizować produktywność, sprawiając, że okna będą zawsze na wierzchu. Dzięki superszybkiemu przełączaniu okien za pomocą kotwic. Używając i oglądając wiele okien jednocześnie, korzystając z trybu obraz w obrazie (PiP) i włączając tryb nocny (tryb ciemny) dla dowolnego okna. WindowTop to znacznie więcej niż tylko aplikacja z jedną funkcją. WindowTop to zaawansowana aplikacja narzędziowa, która ma jeden cel – zwiększyć produktywność podczas pracy.

Produkt zbudowany jest z precyzją, dbałością o szczegóły i niezachwianym przywiązaniem do jakości. WindowTop rozumie Twoje potrzeby i jest perfekcyjnie dostosowany do ich zaspokojenia, oferując doświadczenie, które przewyższa konkurencję – tak twierdzi autor.

Cechy programu WindowTop:
  • Zawsze na górze – z łatwością ustaw okno na górze, a nawet podświetl najwyższe okno czerwoną ramką! Możesz skonfigurować to zachowanie w ustawieniach (kolor ramki itp.).
  • Kotwice – powodem, dla którego możesz umieścić okno na górze, jest szybszy powrót do niego. Zamiast używać „Zawsze na wierzchu”, po prostu użyj kotwic. Pomogą Ci uzyskać dostęp do okna za pomocą jednego kliknięcia. Szybszy niż ALT+TAB, doskonały do ekranów dotykowych. Nie martw się, kotwice nie będą Ci przeszkadzać, ponieważ automatycznie oddalają się od dowolnego tekstu.
  • PiP (obraz w obrazie) i przytnij dowolne okno – chcesz obejrzeć filmy podczas pracy? Bez problemu! Włącz dla niego tryb „Obraz w obrazie”, a włączy tryb PiP. Ponadto możesz nawet wchodzić w interakcję z oknem w trybie PiP, a nawet przycinać obszar.
  • Automatyczne przesuwanie PiP – PiP jest również wyposażony w opcję automatycznego przesuwania. Będzie trzymać się z dala od tekstu i obrazów.
  • Nieprzezroczystość – pracujesz nad czymś, na przykład tworzeniem strony internetowej i chcesz zobaczyć efekty swojej pracy? Bez problemu. Użyj krycia.
  • Krycie + kliknięcie – krycie zawiera również funkcję, która pozwala kliknąć przez przezroczyste okno. Może to być przydatne dla projektantów i grafików.
  • Praca w nocy – masz dość światła wydobywającego się z ekranu i niestety oprogramowanie nie obsługuje trybu ciemnego? Teraz nie ma problemu. Uwaga: niestabilny w systemie Windows 10, stabilny w systemie Windows 11).
  • Tryb szkła – inteligentny tryb przezroczystości umożliwia przeniesienie krycia na wyższy poziom. W odróżnieniu od zwykłej przezroczystości, można ustawić różne poziomy przezroczystości tła wokół tekstu/elementy sterujące i obrazy. Możesz nawet ustawić poziom rozmycia. Pamiętaj, że może to działać powoli w rozdzielczości 4K i będzie działać lepiej w przypadku procesorów graficznych NVIDIA (skorzystaj z funkcji CUDA).

Wersja płatna ($9.99) aplikacji WindowTop oferuje więcej i jest kupowany przez setki osób ze względu na jego zaawansowane funkcje: szybka metoda wybierania okien (szybsza niż ALT+TAB), przy użyciu kotwic – (NOWOŚĆ od wersji 5.4.0, zobacz wideo poniżej) ; PiP (Picture in Picture / obraz w obrazie), sterowanie oknem w trybie PIP, przytnij okno bezpośrednio, bez umieszczania go najpierw w PiP, automatycznie przesuwaj okno PIP do obszarów bez tekstu i obrazu, wybierz zakres przycięcia ; Zapisz konfigurację okna, aby nie trzeba było za każdym razem ręcznie ustawiać okna na górze ; Lepszy tryb ciemny ; Dodaj okno do czarnej/białej listy ; Kwalifikowalność do środowiska komercyjnego (w przeciwieństwie do wersji bezpłatnej) ; Kompleksowe wsparcie.

Działa w systemach: Windows 10 w wersji 2004 i nowszych oraz dla systemu Windows 11 + XP/10
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Chinese (Simplified), English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Turkish.

You may also like...