Agent Ransack Lite 2019.2951 portable

Agent Ransack

Agent Ransack to bezpłatne narzędzie do wyszukiwania plików na komputerze lub dyskach sieciowych. Oferuje kompleksowy zestaw funkcji umożliwiających wyszukiwanie informacji nawet w najbardziej niejasnych formatach plików.

Posiada tryb Lite, który jest BEZPŁATNY zarówno do użytku osobistego, jak i komercyjnego, ale jest także tryb profesjonalny, który zawiera dodatkowe funkcje płatne. Po raz pierwszy program wydano w kwietniu 2000 roku, czyli Agent Ransack pomaga ludziom znajdować pliki od ponad 20 lat.

FileLocator

FileLocator Pro/Lite i Agent Ransack to teraz ten sam produkt wydawany przez firmę Mythicsoft Ltd i oba mają DARMOWY tryb uproszczony, więc możesz po prostu zdecydować, którą nazwę preferujesz. W FileLocator nie jest udostępniana wersja przenośna (portable)

Oto niektóre z dostępnych funkcji programu Agent Ransack:
 • natychmiastowe rezultaty
  Znaleziony tekst jest wyświetlany z wyróżnionymi słowami kluczowymi, więc nie musisz tracić czasu na otwieranie każdego pliku w poszukiwaniu właściwych informacji.
 • wyrażenia logiczne
  Połączy wyszukiwane hasła za pomocą znanych operatorów logicznych AND, OR, NOT.
 • formaty biurowe
  Obsługa popularnych formatów pakietu Office, w tym Office 2010 i OpenOffice.
 • wyrażenia regularne
  Obsługa wyrażeń regularnych zgodnych z Perlem (język programowania).
 • wersja 64-bitowa
  Natywnie skompilowana wersja 64-bitowa dla lepszej kompatybilności.
 • szybkie wyszukiwanie
  Wysoce wydajne algorytmy wyszukiwania oznaczają, że spędzasz mniej czasu na oczekiwaniu na wyniki.
 • drukowanie i eksportowanie
  Wyniki można udostępniać innym poprzez raporty, drukowanie i eksportowanie.
 • wersja korporacyjna
  W przypadku środowisk korporacyjnych jest program o nazwie FileLocator Lite. Wciąż jest bezpłatny, ale ma tylko inną nazwę. Więcej informacji można znaleźć na stronie FileLocator Lite.
 • wersja z ograniczeniami
  Płatna wersja aplikacji Agent Ransack jest dostępna dla środowisk, w których użytkownik końcowy nie może przeszukiwać lokalnego komputera. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z działem sprzedaży.

Działa w systemach: Windows 8/10 + 7*
Licencja: bezpłatny do użytku prywatnego i komercyjnego (freeware for private and commercial use)

Windows 7*: aby uzyskać najlepsze wyniki podczas wyszukiwania plików Microsoft Office, upewnij się, że masz zainstalowany najnowszy pakiet filtrów firmy Microsoft: Microsoft Office 2010 Filter Packs

Uwaga: jeśli masz już zainstalowany pakiet Office 2010 (lub nowszy), nie musisz oddzielnie instalować tego pakietu filtrów, chyba, że zainstalowano 32-bitowy pakiet Office w 64-bitowym systemie Windows (64-bitowy program FileLocator Pro wymaga 64-bitowych filtrów).

Languages: Chinese, Dutch, English, French, German, Hindi, Italian, Japanese, Polish, Spanish, Turkish.

You may also like...