SyncTrayzor 1.1.29 portable

SyncTrayzor

SyncTrayzor został stworzony do przesyłania bezpośrednio danych między dwoma lub wieloma urządzeniami w czasie rzeczywistym z pulpitu komputera i bezpiecznie chroni je przed wzrokiem ciekawskich.

Działa on, jako klient Syncthing. Jest on odpowiedni dla użytkowników, którzy nie odnajdują się w synchronizacji lub nie mają skłonności do kochania wiersza poleceń, który do pracy oferuje program Syncthing (aby działać wymaga środowiska zapewnianego przez przeglądarkę internetową).

Dodatki zawarte w aplikacji SyncTrayzor:
 • Posiada wbudowaną przeglądarkę internetową, więc nie musisz uruchamiać zewnętrznej przeglądarki.
 • Opcjonalnie uruchamia się po zalogowaniu, więc nie musisz konfigurować Syncthing, jako usługi.
 • Ma okno pobierania i widok postępu pobieranego pliku.
 • Ikona w zasobniku wskazuje kiedy odbywa się synchronizacja.
 • Ostrzega, gdy:
  -masz konflikty plików
  -jeden z Twoich folderów nie jest zsynchronizowany
  -zakończono synchronizację folderów
  -kiedy urządzenia łączą się i rozłączają się
 • Posiada narzędzie, które pomoże Ci rozwiązać konflikty plików
 • Może wstrzymywać urządzenia w sieciach z pomiarem, aby zatrzymać synchronizację przesyłania danych np. połączenie mobilne lub hotspot Wi-Fi.
 • Zawiera tłumaczenia na wiele języków.

Pamiętaj, że SyncTrayzor jest opakowaniem dla Syncthing. Syncthing, to program do synchronizacji plików z interfejsem www. SyncTrayzor to narzędzie zasobnika, wygląda jak normalny program Windows, ma menu i tym podobne oraz duży obszar, w którym wyświetlany jest interfejs sieciowy Syncthing. Jeśli masz problemy z połączeniem się z innymi urządzeniami, Twoje pliki nie synchronizują się lub otrzymujesz komunikaty o błędach w obszarze konsoli, zgłoś problem z synchronizacją lub napisz na forach dotyczących synchronizacji.

Antony Male – autor programu: W wolnym czasie rozwijam SyncTrayzor, ponieważ lubię to. SyncTrayzor nigdy nie będzie płatny, jeśli jednak uważasz, że SyncTrayzor jest przydatny i chcesz podziękować, rozważ przekazanie darowizny na moją zbiórkę charytatywną. Obecnie zbieram pieniądze dla Médecins Sans Frontières (Lekarze bez granic). Dzięki!

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (MIT)

Jeśli aktualizujesz wersję przenośną (portable), musisz skopiować folder danych („data„) z poprzedniej samodzielnej instalacji, aby przenieść wszystkie ustawienia i bazę danych. Wersja przenośna domyślnie nie uruchamia się przy logowaniu. Jeśli w ustawieniach zaznaczysz opcję „Automatycznie uruchom przy logowaniu”, klucz rejestru zostanie utworzony pod adresem HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\SyncTrayzor. Mechanizm automatycznej aktualizacji może pobierać aktualizacje do %TEMP%\SyncTrayzor. Ta lokalizacja jest okresowo usuwana.

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese, Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Vietnamese.

You may also like...