Synkron to prosty w użyciu program do synchronizowania folderów (przykładowo pamięć USB z folderem na dysku komputera). Robi aktualne kopie wskazanych danych na przenośnym dysku, a następnie automatycznie ( w wybranych odstępach czasu ) przenosi je na komputer. Za każdym razem program przeprowadza analizę danych. Może tworzyć kopie bezpieczeństwa i przywracać usunięte wersje plików.

Można również dodać pliki i foldery na czarną listę, aby być pewnym, że nie będą zsynchronizowane w przyszłości. Interfejs programu Synkron jest bardzo przyjazny i prosty w użyciu.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL)

Pobierz  /.paf  – Rev 2/ ( 6,83 MB / 15,6 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz
Arabic, Brazilian Portuguese, Chinese, Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Japanese, Polish, Russian, Slovak, Spanish, Valencian.
Zrzuty ekrany / Screenshots
Synkron_1 Synkron_2
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Synkron_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Synkron_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówPAFMenedżery plików,Synchronizacja,Synkron,Synkron portable,USB
Synkron to prosty w użyciu program do synchronizowania folderów (przykładowo pamięć USB z folderem na dysku komputera). Robi aktualne kopie wskazanych danych na przenośnym dysku, a następnie automatycznie ( w wybranych odstępach czasu ) przenosi je na komputer. Za każdym razem program przeprowadza analizę danych. Może tworzyć kopie bezpieczeństwa...