TaskSchedulerView to proste narzędzie, które wyświetla w jednej tabeli listę wszystkich zadań z “Harmonogramu zadań” systemu Windows. To także pozwala na łatwe włączanie/wyłączanie wielu zadań na raz. Dla każdego zadania, wyświetlane są następujące informacje: nazwa zadania, opis, status, ukryty (tak/nie), ostatni start, nazwa pliku, itd.

TaskSchedulerView nie wymaga żadnego procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, wystarczy uruchomić plik wykonywalny (TaskSchedulerView.exe).
Po uruchomieniu programu w głównym oknie wyświetlane są szczegóły dotyczące większości zadań z “Harmonogramu zadań” systemu Windows. Jednak niektóre z tych zadań nie można uruchamiając program na prawach administratora (Ctrl + F11).
Wewnątrz głównego okna TaskSchedulerView, można łatwo wybrać jedno lub więcej pozycji, a następnie wyeksportować je do plików tekstowych (HTML/XML) za pomocą opcji “Zapisz wybrane elementy” lub skopiować wybrane pozycje do schowka i wkleić je do programu Excel lub innej aplikacji. Można także włączyć lub wyłączyć wybrane zadania.

Info
To narzędzie działa na każdej wersji systemu Windows, począwszy od Windows Vista i do systemu Windows 10 obsługując systemy 32-bitowe i 64-bitowe.. Windows XP i starsze systemy nie są obsługiwane.
Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /32-bit/ (68 KB / 140 KB) Pobierz /64-bit/ Spolszczenie
Pobieramy i rozpakowujemy spolszczenie, a plik z językiem (TaskSchedulerView_lng) wrzucamy do folderu programu.
Brak wersji instalacyjnej
Języki / Languages:
inne/others: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Brazilian Portuguese, Dutch, French, German, Greek, Persian, Polish, Russian.
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/TaskSchedulerView_icon_NirSoft.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/TaskSchedulerView_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalSystemoweharmonogram zadań,TaskSchedulerView,TaskSchedulerView portable
TaskSchedulerView to proste narzędzie, które wyświetla w jednej tabeli listę wszystkich zadań z 'Harmonogramu zadań' systemu Windows. To także pozwala na łatwe włączanie/wyłączanie wielu zadań na raz. Dla każdego zadania, wyświetlane są następujące informacje: nazwa zadania, opis, status, ukryty (tak/nie), ostatni start, nazwa pliku, itd. TaskSchedulerView nie wymaga żadnego procesu...