CintaNotes 3.14 portable

CintaNotes

CintaNotes to mała i łatwa w obsłudze aplikacja do zarządzania notatkami osobistymi. Został zaprojektowany, aby być Twoim niezastąpionym pomocnikiem w codziennym zadaniu gromadzenia wielu informacji, jakiekolwiek by one nie były: własnych przemyśleń i pomysłów, fragmentów książek i artykułów, ogłoszeń o pracę, znanych cytatów, danych badawczych, ciekawostek, definicji Wikipedii, posty na blogu, ważne wiadomości, co tylko chcesz. Pozwala szybko zanotować i oznaczyć dowolną przydatną informację, na którą natkniesz się czytając dokumenty lub surfując po sieci – wystarczy zaznaczyć tekst i nacisnąć Ctrl F12. CintaNotes nie zaśmieca Twojego pulpitu „notatkami samoprzylepnymi”, wszystkie notatki są starannie zorganizowane na łatwej w nawigacji liście. W przeciwieństwie do narzędzi opartych na przeglądarce, takich jak Google Keep czy wtyczki Firefox, CintaNotes nie wymaga do działania przeglądarki internetowej – działa z Microsoft Word, Outlook, Adobe Acrobat – „magia przechwytywania tekstu” działa ze wszystkimi aplikacjami, które potrafią kopiować tekst do schowka. Odzyskiwanie informacji jest również banalnie proste: wystarczy otworzyć CintaNotes i zacząć pisać, a na liście pozostaną tylko notatki zawierające wpisany tekst. Obsługiwane są również bardziej wyrafinowane kryteria wyszukiwania, takie jak wyszukiwanie według tytułu lub adresu URL, z którego została pobrana notatka. CintaNotes to aplikacja całkowicie przenośna, co oznacza, że możesz ją zapisać na dysku flash i uruchomić bezpośrednio z niego – dzięki temu Twoje notatki będą zawsze przy Tobie.

Mamy do wyboru wersję FREE (podstawowe narzędzia i funkcje dla zwykłych notatników. W ciągu pierwszych 10 dni aktywowana jest wersja próbna PRO, dzięki czemu możesz wypróbować funkcje PRO), PRO (zaawansowane funkcje robienia notatek), LIFETIME PRO (najlepsze rozwiązanie dla profesjonalistów).

Cechy programu CintaNotes:
 • Przycinanie tekstu
  Korzystając z z niego, możesz szybko przechwycić dowolny tekst z Internetu lub dowolnej aplikacji. Nie są potrzebne żadne wtyczki. Po prostu zaznacz potrzebny tekst i prześlij go do CintaNotes za pomocą jednego skrótu klawiaturowego.
 • Wyszukiwanie pełnotekstowe
  Znalezienie notatek w aplikacji jest banalne. Po prostu zacznij pisać w oknie głównym. Możesz także ograniczyć obszar wyszukiwania do określonych pól notatki, na przykład tytułu notatki, tekstu, znaczników itp. W przypadkach, gdy proste wyszukiwanie nie wystarczy, Obsługuje również bardziej wyrafinowaną składnię zapytań.
 • Kopia zapasowa notatek
  Aby zminimalizować ryzyko utraty danych, tworzy co godzinę, codziennie i co tydzień kopie zapasowe Twoich notatników. W razie potrzeby możesz ich użyć do przywrócenia najbardziej aktualnych wersji swoich notatników.
 • Konfigurowalne klawisze skrótu
  Prawie wszystkie funkcje programu można aktywować za pomocą skrótów klawiaturowych i myszy, co przyspiesza przepływ pracy podczas robienia notatek. A najczęściej używane skróty systemowe są w pełni konfigurowalne:
  -przytnij zaznaczony tekst jako notatkę,
  -pokaż lub ukryj okno programu oraz
  -szybko utwórz i rozpocznij edycję nowej notatki.
 • Sekcje
  Notatniki można podzielić na sekcje. Sekcje to zakładki, które służą do oddzielania notatek na różne tematy.
 • Wiele notatników
  Notatniki to pliki, w których program przechowuje Twoje notatki. Pomoże to w oddzieleniu różnych zestawów notatek, na przykład książek adresowych, projektów, nad którymi pracujesz, fragmentów książek i artykułów itp.
 • Załączniki plików
  Notatki w CintaNotes nie ograniczają się tylko do tekstu, mogą zawierać także dołączone pliki. Można załączyć prawie wszystko: pliki pakietu Office, obrazy, pliki audio, wideo i jeszcze więcej.
 • Tagi hierarchiczne
  Jeśli codziennie robisz dużo notatek, ich lista może wkrótce stać się niemożliwa do zarządzania. Możesz rozwiązać ten problem za pomocą tagów – słów kluczowych opisujących i klasyfikujących Twoje notatki. Za pomocą tagów możesz uporządkować swoje notatki w strukturę przypominającą drzewo. Utrzymuj swoje notatki w porządku i porządku.
 • Zasady automatycznego tagowania
  Ręczne organizowanie notatek może zająć dużo czasu i wysiłku. Dlatego CintaNotes ma Reguły, które automatycznie porządkują Twoje notatki, oznaczając je lub przenosząc między sekcjami w oparciu o warunki zdefiniowane przez użytkownika.
 • Ochrona hasłem
  Możesz zabezpieczyć hasłem każdy notatnik zawierający wrażliwe dane. Pozostaje zaszyfrowany na dysku, dopóki nie zostanie wprowadzone hasło, aby go otworzyć.
 • Synchronizacja notatek
  Aby uzyskać dostęp do swoich notatek na wielu urządzeniach, zsynchronizuj je z bezpłatną usługą Simplenote. W ten sposób udostępnisz swoje notatki także na urządzeniach Mac, Linux, Android i iOS.
 • Osadzone łącza do innych notatek
  CintaNotes umożliwia osadzanie łączy do innych notatek bezpośrednio w tekście notatek. Za pomocą tych niestandardowych linków możesz tworzyć osobiste bazy danych przypominające Wiki.
 • Eksportuj notatki do formatu HTML
  Dzięki CintaNotes nie powinieneś się martwić, że Twoje notatki zostaną uwięzione tylko w jednym formacie. Możesz bez problemu wyeksportować je do formatu HTML. Obsługuje także eksport do XML i TXT.
 • Wyszukiwanie symboli wieloznacznych
  Możesz użyć * i ? symbole wieloznaczne, aby znaleźć elastyczne warunki.

Program umiejscawia się w zasobniku systemowym.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Belarusian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English, Farsi, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Nederlands, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian (Latin & Cyrillic), Slovak, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...