TeraCopy służy do przenoszenia i kopiowania danych znajdujących się na dysku twardym z maksymalną prędkością. Pomija podejrzane pliki podczas procesu kopiowania, a następnie wyświetla je na koniec transferu, dzięki czemu można zobaczyć, które z nich wymagają uwagi.

Zapewnia dużo więcej informacji na temat kopiowanych plików, niż jego odpowiednik w systemie Windows. TeraCopy integruje się z menu Eksploratora Windows i może być ustawiony jako domyślny do obsługi kopi plików. Szybkość działania programu spowodowana jest dzięki wykorzystaniu asynchronicznej technologii przesyłania danych.

Program TeraCopy umożliwia:
– wstrzymywanie i wznawianie transferu plików, wstrzymanie procesu kopiowania w dowolnym momencie
– naprawę błędów W przypadku błędu kopiowania (TeraCopy spróbuje kilka razy, aby odzyskać, a w najgorszym przypadku, po prostu pominąć ten plik, nie kończąc całego transferu)
– wyświetla listy nieudanych transferów i pozwala ponownie skopiować tylko pliki problematyczne
– pełną obsługę Unicode.

Działa w systemach: v.2: Windows XP,Vista,7,8 ; v.3: Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny, bez zastosowań komercyjnych (freeware, non-commercial)
Info
Od wersji 2.27 program posiada opcję tworzenia wersji portable. W czasie instalacji wskazujemy instalatorowi dysk flash i wybieramy opcję Portable version.
Pobierz (4,6 MB / 12,0 MB) v. 3.2

Pobierz /.paf / v. 2.3
Wersja instalacyjna: pobierz v. 2 ; pobierz v. 3
Spolszczenie programu: klikamy na przycisk More > Menu > Preferences… > Language > Polish.

Języki / Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Hebrew, Indonesian, Italian, Japanese, Kabardian, Korean, Norwegian (Bokmal), Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Spanish (Argetina), Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.

Zrzuty ekranu / Screenshots
TeraCopy_1 TeraCopy_2 TeraCopy_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/11/TeraCopy_3_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/11/TeraCopy_3_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery plikówPAFKopia,Kopiowanie,Menedżery plików,PAF,Systemowe,TeraCopy,TeraCopy portable
TeraCopy służy do przenoszenia i kopiowania danych znajdujących się na dysku twardym z maksymalną prędkością. Pomija podejrzane pliki podczas procesu kopiowania, a następnie wyświetla je na koniec transferu, dzięki czemu można zobaczyć, które z nich wymagają uwagi. Zapewnia dużo więcej informacji na temat kopiowanych plików, niż jego odpowiednik w systemie...