In My Diary 3.87 portable

In My Diary

In My Diary (InMyDiary) to łatwy w użyciu, przyjazny, tradycyjny interfejs pamiętnika. Wielojęzyczna aplikacja osobistego pamiętnika, która pomaga w utrzymaniu porządku (pierwsze wydanie aplikacji w 2011 rok).

Program na pierwszy rzut oka wygląda jak standardowy, prosty pamiętnik papierowy. Chociaż oczywiście jest tego o wiele więcej, możesz, jeśli chcesz, obsługiwać go dokładnie w ten sposób: wyłącz alarmy dźwiękowe i wyskakujące, a stanie się niczym więcej niż prostym pamiętnikiem, w którym klikasz dzień, w którym chcesz coś dodać i wpisz w polu i zapisz.

Dla tych, którzy potrzebują więcej, możesz tworzyć listy zadań do wykonania, które codziennie przypominają Ci, jakie zadania należy jeszcze wykonać, ostrzegają o nadchodzących rocznicach i wydarzeniach (również z przypomnieniem e-mailem), przechowują wszystkie Twoje kontakty i przechowują wszystkie hasła, których używasz gdzie indziej w jednym bezpiecznym miejscu. Prowadź dziennik, ustawiaj zadania, które będą automatycznie uruchamiane na komputerze, gdy zajdzie taka potrzeba, używaj, jako zegara wspomagającego pamięć dla osób cierpiących na choroby związane z demencją itp. itp.

In My Diary nie jest już rozwijany, a te starsze strony internetowe są przeznaczone głównie dla istniejących użytkowników, którzy być może będą musieli ponownie zainstalować swoje oprogramowanie. Jednakże pliki do pobrania doskonale nadają się do całkowicie nowych instalacji i nadal chętnie będę wspierać nowych i starych użytkowników za pośrednictwem strony kontaktowej.

Cechy programu In My Diary:

-Dziennik obsługuje zdarzenia jednorazowe i powtarzające się, z możliwością dostosowania kolorów, połączonymi notatkami i opcjami wczesnego ostrzegania.
-Możesz także skonfigurować aplikację tak, aby wysyłała Ci przypomnienia e-mailem, korzystając z własnego serwera pocztowego lub udostępnionej usługi SMTP.
-Oprócz wpisów do pamiętnika, za pomocą In My Diary możesz prowadzić pamiętnik, przechowywać hasła i osobiste notatki.
-Program integruje także bazę danych kontaktów z opcjonalnymi przypomnieniami o urodzinach i funkcjami drukowania etykiet.
-Obejmują obsługę importu/eksportu (iCal, vCard), wyszukiwanie słów kluczowych, wbudowany generator haseł, opcje rocznic i wydarzeń specjalnych i wiele innych.

In My Diary został opracowany przez Kevina Edwardsa, emerytowanego nauczyciela i muzyka mieszkającego w Yorkshire w Anglii. Prosimy o skorzystanie z podanego adresu kontaktowego w celu przesłania komentarzy lub sugestii lub po prostu przekazania prostego „dziękuję”, jeśli uznasz program za przydatny.

Program posiada wbudowany plik pomocy w języku angielskim.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

WERSJA PRZENOŚNA /portable .zip/ – jeden plik pamiętnika, idealny do przechowywania na dysku przenośnym w celu przenoszenia między wieloma komputerami – nawet tymi z różnymi systemami operacyjnymi.

Strona jest pod adresem „http” (a nie „https”) i przeglądarki mogą wyświetlać ostrzeżenie, ale możecie spokojnie pobierać program, bo nie zawiera żadnych złośliwych komponentów.

Languages: Catalan, Czech, Danish, English, French, German, Greek, Italian, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Slovenian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

Program nie jest w pełni przetłumaczony na język polski.

You may also like...