TuneMyMusic 2024 online

TuneMyMusic

TuneMyMusic przeniesie Twoją bibliotekę muzyki z dowolnego serwisu muzycznego na inny. Obsługuje Spotify, TIDAL, Apple Music, YouTube, Amazon Music, Deezer i wiele więcej.

Jeszcze nie tak dawno temu przechowywaliśmy naszą muzykę na płytach, kasetach, dyskach i w odtwarzaczach MP3. Naszą muzykę zabieraliśmy ze sobą wszędzie. Dzisiaj nie ma już takiej potrzeby, ponieważ korzystamy z usług transmisji strumieniowej. Ale co się stanie, jeśli chcesz przejść z jednego serwisu na inny i przenieść całą swoją muzykę z Spotify do Deezer? Lub kiedy znajdziesz świetną playlistę YouTube, ale chcesz jej posłuchać w Spotify? A może po prostu chcesz przesłać lokalną bibliotekę MP3 do ulubionej usługi transmisji strumieniowej? TuneMyMusic rozwiązuje wszystkie takie problemy.

Najważniejsze cechy TuneMyMusic:
  • Przenieś – Skopiuj playlistę i bibliotekę muzyczną pomiędzy serwisami muzycznymi
  • Synchronizacja – Włącz na stałe synchronizację 2 playlist z 2 serwisami muzycznymi
  • Udostępnij -Udostępniaj swoją muzykę znajomym, którzy korzystają z innych serwisów muzycznych
  • Prześlij – Przesyłaj utwory do swojej biblioteki z pliku
  • Kopia zapasowa – Utwórz kopię zapasową całej biblioteki muzyki.
  • Obecnie obsługuje: Spotify, Apple, YouTube, YouTubeMusic, Deezer, RTL, Tidal, Amazon, Soundcloud, iTunes, Yandex, Pandora, Qobuz, Anghami, Napster, Resso, TikTok, beatport, beatsource, KKBOX, Lastfm, SoundMachine, Movistar, Boomplay, FreeText, FromFile, ToFile, Share, URL.

System TuneMyMusic kopiuje listy odtwarzania, które chcesz przenieść do nowej usługi muzycznej. Tworzy nową listę odtwarzania i dodaje każdy utwór ze źródłowej listy odtwarzania do nowo utworzonej listy odtwarzania.
Z łatwością udostępniaj listy odtwarzania ze swojej biblioteki znajomym korzystającym z różnych platform muzycznych. Nie będzie już miało znaczenia, czy twoi znajomi lub bliscy nie korzystają z tego samego dostawcy muzyki co ty, dzięki TuneMyMusic możesz szybko i bezproblemowo dzielić się muzyką.
Możesz także utwórzyć niestandardową stronę z listą odtwarzania, aby udostępniać ją grupie znajomych korzystających z różnych serwisów muzycznych. Będzie zawierać linki do wszystkich platform, na których dostępna jest Twoja lista odtwarzania, takich jak Spotify, Apple Music, Tidal, YouTube i inne. Twoi znajomi mogą następnie uzyskać dostęp do Twojej listy odtwarzania z dowolnej z tych platform, w zależności od ich osobistych preferencji. Jeśli korzystają z innego serwisu muzycznego mogą łatwo zaimportować playlistę do swojej prywatnej biblioteki.

FAQ – często zadawane pytania

TuneMyMusic oferuje 2 plany:
-Darmowy plan umożliwia przenoszenie do 500 utworów między wszystkimi serwisami muzycznymi i eksportowanie playlisty do TXT lub CSV.
-Plan Premium, który umożliwia nieograniczone przenoszenie playlist i bibliotek muzycznych oraz oferuje do 20 opcji automatycznej synchronizacji między aplikacjami.

Działa w systemach: wieloplatformowa
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English, French, German, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Tagalog, Thai, Turkish.

You may also like...