Spotify 1.1.70.610 portable

Spotify

Spotify to powstały w październiku 2008 roku w Szwecji, muzyczny serwis oferujący swoim użytkownikom dostęp do utworów przesyłanych strumieniowo. Dzięki Spotify można bardzo łatwo znaleźć odpowiednią muzykę na każdą chwilę – na telefonie, komputerze, na tablecie itp. Pozwala on na słuchanie na żądanie muzyki z wielu wytwórni płytowych. W Spotify masz do dyspozycji miliony utworów. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz, imprezujesz lub odpoczywasz, zawsze masz odpowiednią muzykę na wyciągnięcie ręki.
Możesz również przeglądać kolekcje muzyczne swoich znajomych, wykonawców oraz celebrytów, jak również utworzyć stację radiową i spokojnie zrelaksować się.. Wersja bezpłatna zawiera reklamy emitowane podczas słuchania muzyki oraz w aplikacji, nie pozwala także na słuchanie muzyki bez połączenia z Internetem oraz słuchanie za pomocą Smart TV.
Usługa dostępna jest w większości państw Europy, obu Ameryk, Australii, Nowej Zelandii i na obszarze niektórych państw azjatyckich. Niektóre albumy nie są dostępne w każdym kraju.

Co znajdziesz na Spotify:

-muzyka – w Spotify możesz znaleźć miliony utworów odtwarzając swoje ulubione, odkrywać nowe utwory i budować perfekcyjną kolekcję
-playlisty – odkryjesz gotowe playlisty pasujące do Twojego nastroju, które zostały utworzone przez fanów muzyki i ekspertów.
-nowe wydania – posłuchaj najnowszych singli i albumów z tygodnia, a także sprawdzaj przeboje na liście Top 50.
Wystarczy wyszukać i nacisnąć przycisk odtwarzania.

Oprócz aplikacji na komputer, telefon czy tablet dostępny jest również odtwarzacz internetowy, który pozwala na odtwarzanie muzyki bezpośrednio przez przeglądarkę.

Aby korzystać z programu z Spotify wymagana jest bezpłatna rejestracja konta użytkownika.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

LRepacks: aby zainstalować program lub uzyskać wersję portable należy uruchomić plik instalatora (.exe) i postępować zgodnie z jego instrukcjami.
Wersja przenośna to wersja programu, która przechowuje informacje o swojej pracy nie w rejestrze i różnych zakamarkach systemu, ale obok pliku wykonywalnego. Takie podejście jest wygodne, jeśli często ponownie instalujesz system lub chcesz używać programów na innych komputerach z dysku flash. Może być również przydatny do używania na komputerze w ramach konta z ograniczonymi uprawnieniami.
Przepakowane programy nie zawierają złośliwych modułów, oprogramowania reklamowego, wirusów itp.

 DOWNLOAD – informacje, jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Languages: Chinese, Czech, Dutch, English, Finnish, French, French (Canadian), German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Malay, Polish, Portuguese (Brazil), Spanish, Spanish (International), Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...