TV-Browser 4.2.7 portable

TV-Browser

TV-Browser pobiera codzienny program telewizyjny z Internetu i wyświetla go w przejrzysty sposób, jak drukowany przewodnik telewizyjny. Połączenie internetowe jest konieczne tylko podczas aktualizacji danych. Przeglądarka TV-Browser nie jest przeznaczona do oglądania telewizji.

Ten przewodnik po programach telewizyjnych i radiowych ma w swojej bazie ponad 1000 stacji telewizyjnych, głównie niemieckich, austriackich, szwajcarskich, duńskich, polskich…. Dane (do 3 tygodni) są pobierane na urządzenie w określonym czasie skonfigurowanym przez użytkownika, a następnie są dostępne w trybie offline bez połączenia z Internetem. Automatycznie wyszukuje ulubione programy, które utworzyłeś, aby poinformować, które programy mogą Cię zainteresować.
Funkcja synchronizacji synchronizowania ulubionych programów i przypomnień między komputerem a wersją Android TV-Browser pomaga nie przegapić niczego ważnego.
Oprócz tej listy istnieje kilka wtyczek, które pobierają dane z innych źródeł. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz TUTAJ (Plugins). Znajdziesz tam wtyczki, które pobierają dane z VDR, z innych urządzeń (np. Dreambox) lub innych aplikacji.

Główne cechy elektronicznego przewodnika po programach TV-Browser:
  • pobiera codzienny program telewizyjny i radiowy
  • ponad 1000 stacji telewizyjnych
  • ponad 100 kanałów radiowych
  • synchronizacja między PC, a Androidem
  • Ty decydujesz, kiedy ładować dane z Internetu
  • wtyczki, skórki, ikony
  • bezpłatny, bez reklam.

W przypadku stacji RTL, Pro7 i kilku innych niemieckich stacji nie jest oferowany opis dla każdego programu ze względu na problem z licencją VG Media.

Program TV-Browser do poprawnej pracy wymaga minimalnej wersji środowiska wykonawczego Java 11 (JRE) lub wyżej.

Możesz używać starszych wersji TV-Browser, jeśli Twój system operacyjny nie obsługuje Java 11 (lub nowszej). Znajdziesz tutaj.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

PORTABLE:
Dla wersji przenośnej pobieramy osobne pliki ze środowiskiem Java (64-bit lub 32-bit) i instalujemy je w folderze programu (np. miejsce gdzie mamy rozpakowany program > tvbrowser_x.x.x_bin_transportable > tvbrowser-transportable).

Program jest oferowany w różnych pakietach dla systemu Windows. Pakiety są skierowane do różnych grup użytkowników; standardowy użytkownik może skorzystać z pełnego pakietu instalacyjnego, ponieważ zawiera wszystko, co jest potrzebne do natychmiastowego uruchomienia TV-Browser. Dla zaawansowanych użytkowników (lub tych, w których systemie jest już zainstalowana Java 11 JRE/JDK) jest pakiet Lite, który jest dostarczany bez Javy.

Wtyczki ; Skórki/Pakiety tematyczne ; Ikony / Plugins ; Skins/Themepacks ; Icons

Languages: Croatian, Czech, Danish, English, German, Greek, Italian, Polish, Slovak, Swedish.

You may also like...