UltraSearch 4.1.1.910 portable

UltraSearch

UltraSearch Free wyszukuje pliki oraz foldery i prezentuje wyniki w zaledwie kilka sekund. To eleganckie narzędzie wykorzystuje unikalną technologię, która umożliwia wyszukiwanie bezpośrednio w sercu systemu plików NTFS na dysku twardym — Master File Table (MFT). Przeszukuje wszystkie katalogi na dyskach lokalnych z prędkością błyskawicy i zapewnia to, czego szukasz w przejrzystym przeglądzie.
Program UltraSearch Free obsługuje wszystkie obecne systemy operacyjne Windows.

Firma JAM Software ma 20-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania. Ekspercka obsługa klienta i wysoce zaangażowani programiści zapewniają, że otrzymujesz wysokiej jakości rozwiązania programowe. Bez względu na to, czy jesteś informatykiem czy entuzjastą IT, administratorem systemów, ekspertem ds. komunikacji czy inżynierem oprogramowania. Dostarcza potężne i wysoce niezawodne rozwiązania programowe, które dowiodły swojej wartości miliony razy na całym świecie.

Aby jeszcze bardziej usprawnić wyszukiwanie plików, JAM Software oferuje zupełnie nowe rozwiązanie UltraSearch Professional. Zyskaj na wyszukiwaniu na dyskach sieciowych, zaawansowanych operacjach na plikach, dodatkowych formatach eksportu i wielu innych.

Główne cechy UltraSearch Free w skrócie:
 • Unikalna technologia
  UltraSearch nie utrzymuje indeksu, który jest przechowywany na dysku twardym, ale osiąga swoją szybkość, pracując bezpośrednio na głównej tablicy plików (MFT) partycji NTFS. UltraSearch identyfikuje nawet twarde łącza NTFS.
 • Wydajne wyszukiwanie
  Po prostu wprowadź nazwę pliku lub wzorzec, taki jak *.exe, i zobacz pierwsze wyniki podczas pisania. Ponadto program obsługuje wyrażenia regularne i przeszukuje zawartość plików. Wyklucz foldery, pliki lub typy plików z wyszukiwań za pomocą filtra wykluczania. Zdefiniuj grupy plików (takie jak pliki filmowe, pliki tekstowe itp.) i wyszukaj wszystkie rozszerzenia plików, które zawiera grupa.
 • Eksport
  Wyniki wyszukiwania można sortować według różnych kryteriów, drukować lub eksportować jako tekst i plik CSV.
 • Wyszukiwanie wzorców
  Ostatnio używane wzorce wyszukiwania można zapisać i wybrać z listy rozwijanej. Aplikacja może automatycznie sugerować wzory lub automatycznie uzupełniać ręcznie wprowadzone wzory.
 • Wygodna obsługa
  Program można uruchomić z menu kontekstowego Eksploratora Windows – rozpoczęcie wyszukiwania w wybranym katalogu nie może być prostsze. Korzystaj z UltraSearch gdziekolwiek chcesz dzięki przenośnej wersji ZIP. Dodatkowe informacje, takie jak rozmiar pliku i daty pliku (ostatnie zmiany, ostatni dostęp i utworzenie pliku) będą wyświetlane dla wszystkich wymienionych plików. Oczywiście menu kontekstowe Eksploratora jest dostępne w UltraSearch.

Działa w systemach: Windows 8/10/11
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Chinese (Simplifies), Czech, Danish, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Slovenian, Spanish, Vietnamese.

You may also like...