UnderCover10 3.00 portable

UnderCover10

UnderCover10 (dawniej UnderCoverXP) – prosty, darmowy, intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze program za pomocą, którego możemy wydrukować okładki do pudełek płyt CD, DVD, HD DVD, Playstation, VHS, Nintendo, Blu-ray. Program automatycznie przeskaluje je. Inne formaty mogą być łatwo dodawane za pomocą graficznego edytora formatu.

Posiada zestaw szablonów do poszczególnych pudełek, uwzględniając przód i tył, które możemy oczywiście zmieniać według własnych upodobań.
UnderCover10 jest napisany w języku C++ przy użyciu Microsoft Visual Studio 2013 i nie wymaga .NET Framework lub innych zewnętrznych bibliotek.

UnderCover10_www

Aplikacja naśladuje wyglądem styl Metro, wprowadzony w Windows 8, gdzie funkcje pogrupowane są w kafelkach. Może oczywiście działać na innych systemach operacyjnych.
Wybieramy zdjęcie czy grafię, a program automatycznie dopasuje do wybranego przez nas wymiaru, dodając linie pomocne w wycięciu okładki. Program posiada możliwość tworzenia dwóch okładek jednocześnie. Umożliwia nam podgląd wykonywanej pracy, którą możemy zapisać w formatach takich jak: GIF, JPG, PNG, BMP, TIF.

Język interfejsu programu UnderCover10  jest ustawiony na język systemu operacyjnego.

UnderCover10 – poradniki, instrukcje

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Zamieńcie plik z językiem polskim w folderze „languages„, tak w wersji przenośnej, jak i instalacyjnej. Dołączony przez producenta jest przestarzały i ma bardzo mało przetłumaczonych zwrotów. W wersji przenośnej /.zip/ już jest zamieniony.

Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Catalan, Simplified Chinese, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanses, Latvian, Norwegian, Polish, Potuguese (Brazilian), Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Vietnamese.

You may also like...