waifu2x 0.13.2 online

waifu2x

waifu2x to program, który wykonuje skalowanie obrazu i redukcję szumów na obrazach i zdjęciach w stylu anime i manga (nie uzyskasz najlepszych wyników na zdjęciach, które nimi nie są, ale możesz spróbować). Szukasz sposobu na zwiększenie rozmiaru swoich grafik pikselowych i nie wiesz, jak to zrobić, aby nie stracić jakości, to najlepsze rozwiązanie Twojego problemu.

Jest inspirowany siecią neuronową Super-Resolution Convolutional Neural Network (SRCNN). Aplikacja używa Nvidia CUDA do obliczeń, ale opracowano alternatywne implementacje, które mogą używać OpenCL i Vulkan.

Super-Resolution – technologia polegająca na zwiększeniu rozdzielczości obrazu z wykorzystaniem różnych technik m.in. składanie obrazów o większej rozdzielczości z obrazów o niższej rozdzielczości np. z paru zdjęć o wielkości 2 Mpx uzyskanie zdjęcia o rozdzielczości 4 Mpx.
Convolutional Neural Network – konwolucyjne sieci neuronowe to wyspecjalizowany rodzaj sztucznych sieci neuronowych, które wykorzystują operację matematyczną zwaną splotem zamiast ogólnego mnożenia macierzy w co najmniej jednej z ich warstw. Są specjalnie zaprojektowane do przetwarzania danych pikseli i są wykorzystywane do rozpoznawania i przetwarzania obrazów.

Waifu (z japońskiej wymowy „żona”) to slang anime dla kobiecej postaci. Jest to fikcyjna postać z mediów wizualnych niezwiązanych z akcją na żywo (zazwyczaj anime, manga lub gra wideo), która kogoś pociąga lub którą uważa się za swojego idealnego partnera. 2x – oznacza dwukrotne powiększenie.

Otwórz powiększony >>>>>

Po lewej: 512×512px, PNG bezstratny, oryginalny plik źródłowy
Środek: 256×256px, jakość JPG 30%, a następnie interpolacja
Po prawej: 512×512px, skalowanie i redukcja szumów waifu2x.

Limity waifu2x:
  • wielkość: 5MB
  • redukcja szumów: 3000x3000px
  • zwiększenie skali: 1500x1500px.

Wersja demonstracyjna grafiki

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny / wyświetla reklamy (MIT License / adware)

Jeżeli jesteś użytkownikiem przeglądarki Firefox, kilknij CTRL+S, aby zapisać obraz. Opcja „Zapisz obraz” nie działa.

Languages: Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, Esperanto, French, German, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian ((Bokmal), Polish, Portuguese, Russian, Romanian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...