PixBuilder Studio 2.2.0 portable

PixBuilder Studio

PixBuilder Studio to potężny i bardzo wygodny edytor obrazów. Obsługuje pracę z warstwami i kanałami kolorów, zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do wysokiej jakości przetwarzania i edycji obrazów, w tym masek, gradientów i wielu różnych filtrów.

Program umożliwia korzystanie z następujących funkcji zarządzania kolorem: jasnością, kontrastem, balansem kolorów i manipulowanie poziomami. Aby uzyskać profesjonalne wyniki, możesz użyć funkcji krzywych. Aby przeprowadzić wspaniałą, profesjonalnie wyglądającą edycję zdjęć, można manipulować obrazem za pomocą kanałów kolorów. Podczas pracy z warstwami (w tym tekstowymi) obsługuje wielopoziomowy system cofania najnowszych zmian.
Możesz także użyć elastycznych funkcji transformacji wyboru i zarządzania do rysowania złożonych rastrowych kształtów i efektów lub użyć wbudowanego narzędzia do rysowania kształtów. W przypadku innych złożonych celów można używać wbudowanych efektów wysokiej jakości, takich jak różne rodzaje rozmycia, efekty wyostrzania i inne.
W przypadku innych potrzeb można użyć standardowego zestawu funkcji oprogramowania graficznego: obracanie, zmiana rozmiaru, narzędzie do stempli, narzędzie do klonowania i wiele innych. Program współpracuje z prawie wszystkimi znanymi formatami graficznymi, w tym z PSD (format pliku używany w Photoshopie).
Dopracowana koncepcja interfejsu pomaga uporządkować przestrzeń roboczą zgodnie z indywidualnymi życzeniami i zwiększa efektywność pracy.

Dlaczego PixBuilder Studio?

-szybka i stabilna praca z obrazami o wysokiej rozdzielczości
-obsługa warstw
-szybki start i niskie zapotrzebowanie na pamięć
-wielokrotne cofanie
-konfigurowalne skróty klawiszowe
-jest całkowicie bezpłatny.

Główne cechy PixBuilder Studio:

-zmiana rozmiaru obrazu, obracanie i funkcja przycinania
-jasność i kontrast, balans kolorów, poziomy, nasycenie i Wypełnienie kolorem
-automatyczny kontrast i automatyczne poziomy
-wbudowane wysokiej jakości efekty: efekty rozmycia, efekty wyostrzenia, dithering i inne
-elastyczne funkcje zarządzania wyborem, takie jak maski przezroczystości, magiczna różdżka, lasso, wybór jednej kolumny, funkcja zakresu kolorów i efekt przejścia gradientowego koloru, który daje możliwość rysowania złożonych kształtów rastrowych i stosowania efektów w złożonych obszarach
-koncepcja warstw sprawia, że ​​twoja praca staje się bardziej efektywna i wydajna
-warstwy tekstowe z cieniem
-pełny zestaw narzędzi opartych na pędzlach
-wbudowane narzędzia do rysowania kształtów (prostokąty, okręgi, linie)
-zapis z podglądem
-obsługa skanerów obrazu.

Obsługiwane formaty plików:

-do odczytu: JPEG, GIF, PNG, BMP, PCX, PSD, TGA, ICO, PBS
-do zapisu: JPEG, GIF, PNG, BMP, PCX, TGA, ICO, PBS.

Polski plik pomocy /PixBuilder.chm/

Działa w systemach XP,Vista – 32-bit ; 7,8,10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Archiwum”.zip” jest przenośnym programem. Aby go uruchomić, rozpakuj archiwum w wygodnym miejscu i uruchom plik wykonywalny PixBuilder.exe. Wszystkie ustawienia programu są przechowywane w pliku konfiguracyjnym PixBuilder.ini.

Plik ze spolszczeniem (Polish.lng) wrzucamy do folderu „lng

Languages:
ZIP: English, Polish, Russian
EXE: English, Russian… + Polish

You may also like...