VidCoder 6.43 portable

VidCoder

VidCoder to bardzo prosty w obsłudze program do szybkiego konwertowania płyt DVD i Blu-ray, a wykorzystuje do tego silnik dekodowania HandBrake. Obsługuje pliki AVI, MVW, MP4, MKV, FLV i MPG pozwalając je przekonwertować do plików MP4 lub MKV. Trzeba tu zaznaczyć, że wszystko odbywa się w jednym procesie i bez pośrednictwa plików tymczasowych.
Aplikacja ma możliwość dostosować dźwięk i zapisać go do plików AAC, AC3, MP3, DTS i DTS-HD.

Pozwala skonfigurować nam ustawienia kodujące, takie jak, kadrowanie obrazu, dostosowanie rozdzielczości, wstawianie i dostosowywanie filtrów wideo, zmiana liczby klatek na sekundę, jakość wideo i kodek audio, wzmocnienia i częstotliwości próbkowania. Godne uwagi jest to, że możemy dodać napisy do filmów w formacie SRT.
Możemy również zatrzymywać i wznawiać konwersję bez utraty wcześniej zapisanych danych. Tworzy małe zakodowane pliki filmowe służące do podglądu.

VidCoder nie nie ma funkcji dekodowania zabezpieczonych filmów i RandomEngy (producent programu) poleca do tego celu następujące aplikacje:

do DVD:
Passkey Lite (bezpłatny, usuwa szyfrowanie w locie)
MakeMKV (bezpłatny, wymaga kopiowanie na dysk twardy przed kodowaniem)
DVD Decrypter (bezpłatny, wymaga kopiowanie na dysk twardy przed kodowaniem, nie jest już aktualizowany)
do Blu-ray:
Passkey Lite (bezpłatny, usuwa szyfrowanie w locie)
MakeMKV (bezpłatny z ograniczeniami, wymaga kopiowanie na dysk twardy przed kodowaniem).

Darowizny
VidCoder jest wolnym oprogramowaniem. Jeśli podoba Ci się i chcesz wyrazić swoje uznanie, należy przekazać wpłatę do Against Malaria Foundation. Jest to jedna z najbardziej skutecznych organizacji charytatywnych na świecie.

Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.7.1. Jeśli go nie masz, VidCoder poprosi o pobranie i zainstalowanie go. Jeśli korzystasz z najnowszego systemu Windows 10, nie musisz niczego instalować; ma .NET 4.7.1.

Działa w systemach: Windows Vista7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv.2)

Plik VidCoder-x.xx-Portable.exe wrzucamy do utworzonego folderu, bo program tworzy plik VidCoder.sqlite

Zmiany w wersji: link

Languages: Basque, Bosnian, Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, French, German, Georgian, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish.

You may also like...