VidCoder_icon256VidCoder to bardzo prosty w obsłudze program do szybkiego konwertowania płyt DVD i Blu-ray, a wykorzystuje do tego silnik dekodowania HandBrake. Obsługuje pliki AVI, MVW, MP4, MKV, FLV i MPG pozwalając je przekonwertować do plików MP4 lub MKV. Wszystko odbywa się w jednym procesie i bez pośrednictwa plików tymczasowych.
Aplikacja ma możliwość dostosować dźwięk i zapisać go do plików AAC, AC3, MP3, DTS i DTS-HD.

Pozwala skonfigurować ustawienia kodujące, takie jak kadrowanie obrazu, dostosowanie rozdzielczości, wstawianie i dostosowywanie filtrów wideo, zmiana liczby klatek na sekundę, jakość wideo i kodek audio, wzmocnienia i częstotliwości próbkowania. Mżna również dodać napisy do filmów w formacie SRT.
Możemy zatrzymywać i wznawiać konwersję bez utraty wcześniej zapisanych danych. Tworzy małe zakodowane pliki filmowe służące do podglądu.

Info
VidCoder nie nie ma funkcji dekodowania zabezpieczonych filmów i RandomEngy (producent programu) poleca do tego celu następujące aplikacje:
Do DVD:
Passkey Lite (bezpłatny, usuwa szyfrowanie w locie)
AnyDVD (płatny, usuwa szyfrowanie w locie)
MakeMKV (bezpłatny, wymaga kopiowanie na dysk twardy przed kodowaniem)
DVD Decrypter (bezpłatny, wymaga kopiowanie na dysk twardy przed kodowaniem, nie jest już aktualizowany)
Do Blu-ray:
Passkey Lite (bezpłatny, usuwa szyfrowanie w locie)
AnyDVD HD (płatny, usuwa szyfrowanie w locie)
MakeMKV (bezpłatny z ograniczeniami, wymaga kopiowanie na dysk twardy przed kodowaniem).

Info
Donations / Darowizny
VidCoder jest wolnym oprogramowaniem. Jeśli podoba Ci się i chcesz wyrazić swoje uznanie, należy przekazać wpłatę do Against Malaria Foundation. Jest to jedena z najbardziej skutecznych organizacji charytatywnych na świecie.
VidCoder is free software. If you like VidCoder and want to express your appreciation, please donate to the Against Malaria Foundation. It’s one of the most effective charities in the world.
Uwaga
Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.6 (Windows 10 ma taką wersję)
Działa w systemach: 7,8,10 i Serwer 2008,2012 /32-64-bit/
Licencja: bezpłatny (GPL v.2 – donationware)

Pobierz /portable.exe 64-bit/ (14,5 MB) v. 3.16 Pobierz /portable.exe 32-bit/ (13 MB) v. 2.64

DOWNLOAD – informacje, jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Pobierz /portable.exe/ Beta
Wersja instalacyjna: pobierz /64-bit .exe/ v. 3.16 ; pobierz /32-bit .exe/ v.2.64 ; pobierz /.exe/ Beta

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Basque, Brazilian Portuguese, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Czech, English, French, German, Georgian, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish.

https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/02/VidCoder_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/02/VidCoder_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalKonwertery64-bit,AAC,AC3,AVI,Blu-Ray,DTS,DVD,FLV,HandBrake,Konwertery,konwertowania płyt,MKV,MP3,MP4,MPG,MVW,VidCoder,VidCoder portable
VidCoder to bardzo prosty w obsłudze program do szybkiego konwertowania płyt DVD i Blu-ray, a wykorzystuje do tego silnik dekodowania HandBrake. Obsługuje pliki AVI, MVW, MP4, MKV, FLV i MPG pozwalając je przekonwertować do plików MP4 lub MKV. Wszystko odbywa się w jednym procesie i bez pośrednictwa plików tymczasowych. Aplikacja...