Vinyl Manager to darmowe oprogramowanie do zarządzania kolekcjami płyt winylowych (oczywiście można tworzyć listy np. płyt CD). Program współpracuje z amerykańską bazą dyskografii Discogs, obsługiwaną i uzupełnianą przez dziesiątki tysięcy użytkowników Internetu.
Ta aplikacja umożliwia przechowywanie informacji o wszystkich kolekcjach w jednym miejscu. Możemy dodać kilka albumów różnych artystów do kolekcji, a każdy album może mieć wiele płyt. Menedżer kataloguje informacje o wykonawcy albumu i jego tytule, kompozytorze, nośnik (np. winyl, CD, kaseta…), wytwórni płytowej, rok produkcji i inne.
Zamiast wpisywać wszystkie informacje o płycie ręcznie, wystarczy użyć funkcji wyszukiwania programu, która znajdzie dysk w serwisie Discogs i zaimportuje wszystkie informacje do naszej kolekcji.
Bazy danych o płytach można eksportować do innych programów w formatach CSV, XML, HTML, PDF.

Program do poprawnego działania wymaga Javy.
Info
Zmiana języka: Action > Preferences… > General > Choix de la langue > np. English > Appliquer.
Przetłumaczony zostanie interfejs programu bez ustawień.
Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (13,5 MB / 14,8 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Android

Języki / Languages: Dutch, English, French, Polish, Russian.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/05/Vinyl_Manager_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/05/Vinyl_Manager_icon256-150x150.pngzbymalKatalogowanieDiscogs,Katalogowanie,płyty,Vinyl Manager,Vinyl Manager portable,winyle
Vinyl Manager to darmowe oprogramowanie do zarządzania kolekcjami płyt winylowych (oczywiście można tworzyć listy np. płyt CD). Program współpracuje z amerykańską bazą dyskografii Discogs, obsługiwaną i uzupełnianą przez dziesiątki tysięcy użytkowników Internetu. Ta aplikacja umożliwia przechowywanie informacji o wszystkich kolekcjach w jednym miejscu. Możemy dodać kilka albumów różnych artystów do...