PosterMyWall 2024 online

PosterMyWall

PosterMyWall upraszcza projektowanie materiałów graficznych dla marketerów i firm. Dostosuj bezpłatne szablony i twórz wspaniałe treści marketingowe w czasie liczonym w minutach.
To szybkie i przyjemne narzędzie do projektowania grafiki i wideo, ma pełny edytor i gotowe szablony. Niezależnie od tego, czy szukasz szablonów mediów społecznościowych, edytora wideo, twórcy plakatów, zaproszeń, postów na Instagramie, kreatora logo czy grafik do mediów społecznościowych, PosterMyWall to kompleksowe rozwiązanie.

Ponad 170 000 darmowych, profesjonalnie zaprojektowanych szablonów do tworzenia własnych.

Jak używać PosterMyWall:
 1. Wybierz szablon projektu lub zacznij od zera
  Rozwiń swój własny pomysł lub dostosuj jeden z ponad 170 000 darmowych szablonów. Niezależnie od tego, czy jest to twórca plakatów, twórca relacji na Instagramie, twórca logo czy twórca wideo, nasz łatwy w użyciu edytor zawiera wszystkie potrzebne narzędzia.
 2. Dostosuj swój projekt
  -Urzekające obrazy: Niech Twój projekt powie wszystko, korzystając z naszego w pełni funkcjonalnego wizualnego edytora zdjęć i wideo. Wybierz z naszej wysokiej jakości biblioteki zdjęć i filmów – lub prześlij własną, aby dołączyć ją do swoich plakatów i postów w mediach społecznościowych.
  -Zmień czcionkę: powiedz to z wyczuciem – nasza duża biblioteka czcionek gwarantuje, że otrzymasz odpowiedni styl czcionki, aby wzmocnić wpływ postów, zaproszeń i plakatów w mediach społecznościowych.
  -Animacja: dodaj dodatkowy urok swojej relacji na Instagramie lub postu na Facebooku – jedno kliknięcie wprawi Twój projekt w ruch.
  -ClipArt: Nasze fantastyczne opcje grafiki sprawiają, że Twoja historia na Instagramie lub okładka na Facebooku pojawiają się pop.
  -Usuń tło: Whoosh! Usuń tło jednym kliknięciem. Następnie dodaj własny kolor tła, obraz lub wideo, aby Twoje posty na Facebooku i Instagramie zostały zauważone.
  -Automatyczna zmiana rozmiaru: tutaj też Cię zajmujemy. Jedno kliknięcie zmienia rozmiar płótna na wszystko, od postów w mediach społecznościowych po plakaty i ulotki.
 3. Daj znać innym
  Zaangażuj swoich odbiorców za pomocą relacji na Instagramie, postów na Facebooku, nagłówków na Twitterze i banerów na Pinterest. Możesz także wysyłać kampanie e-mailowe i publikować bezpośrednio w mediach społecznościowych z naszej platformy.

PosterMyWall dla mediów społecznościowych:

 • Pobierz projekty Social Media ZA DARMO.
 • Zwiększ liczbę obserwujących dzięki urzekającym postom na Instagramie, historiom na Instagramie, okładkom z wyróżnieniami na Instagramie lub miniaturom Instagram IGTV dzięki naszym ponad 60 000 szablonów mediów społecznościowych.
 • Przyciągnij więcej obserwujących dzięki oszałamiającym postom na Facebooku, historiom i okładkom na Facebooku.
 • Zdobądź popularność, korzystając z naszych wspaniałych szablonów, aby tworzyć banery na Twitterze i urozmaicić swoje tweety.
 • Przyćmiewaj inne posty na Pinterest wspaniałymi projektami.
 • Zwiększ liczbę subskrybentów dzięki kreatywnym miniaturom YouTube.

Bezproblemowa współpraca na PosterMyWall:

 • Połącz siły i pozwól płynąć kreatywności. Skorzystaj z narzędzi zespołowych, aby bezproblemowo udostępniać projekty lub foldery.
 • Z łatwością współpracuj nad swoimi wizytówkami, projektami logo, prezentacjami, zaproszeniami, plakatami i filmami.

PosterMyWall, to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie Twoje potrzeby marketingowe:

 • Tysiące profesjonalnych szablonów graficznych i wideo.
 • Miliony wysokiej jakości zdjęć, filmów i klipów audio.
 • Pobieraj projekty mediów społecznościowych za darmo.
 • Projektuj jak profesjonalista dzięki prostym narzędziom i funkcjom.
 • Ciesz się nieograniczoną liczbą pobrań w przystępnych cenach i planach.
 • Płynna współpraca z zespołami.
 • Automatycznie publikuj lub planuj posty w mediach społecznościowych.
 • Harmonogramy, menu, układy tabel i odrywane zakładki.
 • Bezpłatna wersja próbna Premium.

Udostępnione są następujące plany: bezpłatny, premium i premium plus. Bezpłatny oferuje: ponad 1,135,000 szablonów, ponad 1 mln darmowych stockowych treści filmowych, fotograficznych, dźwiękowych i naklejek, nieograniczone pobieranie rozmiarów do mediów społecznościowych oraz łatwy w obsłudze edytor online.

Recenzja i samouczek PosterMyWall – Twórz niesamowitą grafikę online
PosterMyWall: plakat w kilka minut

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Afrikaans, Chinese, Danish, English, French, German, Indonesian, Italian, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Tagalog, Thai, Zulu.

You may also like...